Kağıthane Yeminli Tercüme

Kağıthane Yeminli Tercüme, Kağıthane Tercüme, Kağıthane Çeviri ve Kağıthane Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm tercüme işlemlerinde olduğu gibi Kağıthane tercüme ve Kağıthane çeviri hizmetlerinde de uluslararası kalitede hizmet vermektedir.

Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Şişli, Eyüp Sultan ilçeleri arasında kalan Kağıthane, eskiden kağıt fabrikaları ile birlikte un değirmenleri ve baruthaneler bulunup düzlük yerlerinde cirit oyunları ve ok atışları için talim sahaları bulunmaktaydı.

Kağıthane, Sadabad Kasrı, Kasrı-ı Neşat &Kasr-ı Cenan, Çeşme-i Nur, Atiye Sultan Sarayı, Kaşu Köşkü, II. Abdülhamit Çeşmesi, Aziziye Cami, İmrahor Kasrı, İmrahor Çeşmesi, Poligon Çeşmesi, Poligon Sarayı, II.Mahmud Nişantaşı, Karakolhane Koğuşu, Su Terazisi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi, Tarihi Demiryolu, Silahtarağa Elektrik Santrali, Daye Hatun Cami, Kağıthane Açık Hava Müzesi, Kağıthane Şehir Müzesi tarihi yapıların bulunduğu ve İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Kağıthane Teknik Tercüme ve Kağıthane Teknik Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Kağıthane ilçesinde uluslararası pazarda faaliyet gösteren çok sayıda işletmenin katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hak ediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların Kağıthane teknik tercüme ve Kağıthane teknik çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kağıthane teknik tercüme ve Kağıthane teknik çeviri işlemi gerçekleştirilirken cümleler kısa, net ve anlaşılır olmalı. Teknik tercüman teknik konuda uzman olmalı ve terminolojiye hakim olmalı.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Kağıthane ilçesi sınırları içerisinde yürüttüğü tüm Kağıthane yeminli tercüme, Kağıthane tercüme, Kağıthane çeviri ve Kağıthane tercüme bürosu projelerinde uluslararası kalite standartları kurallarına göre tekliften teslimata iş proseslerini belirlemektedir.

Okeanos Tercüme Uluslararası Kalite

Kağıthane tercüme ve Kağıthane çeviri işlemlerinde müşteri nezdinde aranılan ilk unsur olan çeviri kalitesi, yıllardır sektörün öncü firmaları arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kalite güvencesi ile sunulmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve teknolojik gelişmeleri tercüme prosesine entegre ederek müşteri paneli sayesinde proje takip imkanı sunmaktadır. Tercüme ve çeviri kalite ve zamanlama konusundaki endişeyi yok etmek amacıyla şeffaflık ilkesine bağlı olarak tüm çalışmalarını son teknoloji ışığında yürüten Okeanos bununla birlikte ortaya yılların deneyimini de koymaktadır.

Kağıthane Hukuki Tercüme ve Kağıthane Hukuki Çeviri

Hukuk, tüm global ilişkilerin temel taşıdır. Uluslararası şirket ortaklıkları, hükümet anlaşmaları, vize, ikamet, eğitim, nikah işlemleri başta olmak üzere tüm işlemlerde hukuki evrakların taraflar diline Kağıthane hukuki tercüme ve Kağıthane hukuki çeviri yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş hukuk fakültesi mezunu ve hukuki tercüme ve çeviri alanında tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların Kağıthane hukuki tercüme ve Kağıthane hukuki çeviri işlemlerine bireysel ve kurumsal bazda ihtiyaç duyulmaktadır.

Kağıthane hukuki tercüme ve Kağıthane hukuki çeviri evraklarından bazıları birey ya da kurum talebi çerçevesinde Kağıthane yeminli tercüme ve Kağıthane yeminli çeviri olarak hazırlanmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi birçok dilde Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Perpa Beyoğlu 25. Noterliği ile anlaşmalı olarak Kağıthane yeminli tercüme ve Kağıthane noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterlerini etik değerlerine bağlı olarak müşteri ile buluşturan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi bir Kağıthane yeminli tercüme bürosundan talep edilenden fazlasını sunmaktadır.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evraklarda müşteri talebi doğrultusunda Kağıthane yeminli tercüme ya da Kağıthane noter yeminli tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!