Kağıthane Yeminli Tercüme

Kağıthane Yeminli Tercüme

Bir zamanlar burada kağıt imalathanelerinin bulunduğu için bu adı aldığı bilinmekte olup, Bizans döneminde Kağıthane deresinin adı Barbisos’tur. Bugün 19 mahallesi olan Kağıthane 1 Mart 1963 yılına kadar muhtarlık idaresinde yönetilmiştir. 1955 yılından sonra gelişmeye başlayan bölge merkezi konumda olmanın yanı sıra geri dönüşüm ve diğer emlak projeleri, 3. Köprü, 3. Havalimanı, üç katlı tüp geçit, metro, Kağıthane ve Dolmabahçe tünellerinin var olması sebebiyle bölgenin değeri artmaktadır. Kağıthane Yeminli Tercüme bugün yeni oluşum ve dönüşüm içerisine giren Kağıthane ilçesinde sanayinin düzenlenmesi ve çok sayıda modern ofis var olması sonucu yoğun ve aktif tercüme hizmetini bölgede sürdürmektedir.

Kağıthane özellikle konumu itibariyle öne çıkmakta olup İstanbul’daki ticaret ve iş dünyasının hareketli yaşamından etkilenmektedir. Bölgede çok sayıda KOBİ bulunmaktadır. Kağıthane Yeminli Tercüme merkezi lokasyonda olan Kağıthane yerleşimli şirketlerin yurtdışı pazara açılması için ihtiyaç duydukları tercüme hizmetine en hızlı ve kaliteli tercüme hizmetini en uygun fiyatlandırma politikası ile sunmaktadır. Kağıthane Yeminli Tercüme şirketi profesyonel ve geniş kadrosu ile tercüme, editing, yerelleştirme ve sözlü tercüme hizmetini geniş bireysel ve kurumsal müşteri kitlesine en iyi şekilde sunmak için sektörün tüm gelişmelerini yakından takip eder ve her geçen gün yapısını güncellemektedir.

Okeanos uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurtiçi ve yurt dışında ihtiyaç duyacağınız tüm alanlardaki tercüme hizmetini müşteri odaklı ve etik bakış açısıyla yıllardır yaşatmaktadır. Tercüme projeleriniz hakkında ve daha fazlası için www.okeanostercume.com.tr web sitemizden, info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!