Kartal Yeminli Tercüme

Kartal Yeminli Tercüme

Kartal ilçesine başlı Aydos Tepesi’nin Bizans dönemindeki adı Aetos olup “Aetos” Kartal anlamına gelmekte olup ilçe bugünkü adını buradan almıştır. Kartal ilçesinin tarihi gelişim sürecini 6 yy başlarına kadar gözlemlemek mümkündür. 1755 yılında Adalar’a bağlı bir nihai olan Kartal ilçesi, 1757 yılında Üsküdar ilçesine bağlı bir nihai olmuştur. 1947 yılında endüstri bölgesi olarak ilan edilmesinin ardından Kartal ilçe olmuştur. Kartal Yeminli Tercüme bu geniş tarihe sahip endüstri bölgesinde tercüme hizmetine devam etmektedir. İstanbul ticaret ve sanayi yaşamında ciddi söz sahibi olan Kartal küçük ve orta ölçekli birçok işletmenin yanı sıra sanayicilik ve üretim alanında da çok geniş bir perspektife sahiptir. Kerestecilik, otomotiv, makine gibi alanlarda üretim birimlerine sahip Kartal ilçesi bünyesinde çok sayıda firma yurtdışı pazarda yerini almıştır.

Yurtdışı pazarda bir paya sahip olmaya çalışan veya çok uluslu ticaret yapan firmalara işleyişleri sırasında tercüme hizmeti sunan Kartal Yeminli Tercüme uzun yıllardır sahip olduğu sektörel başarısını korumaktadır. Kartal ekonomiye sağladığı katkı gereği ve iş olanaklarının olmasıyla son yıllarda ciddi göç almış olup yabancı vatandaşların tüm tercüme hizmetlerinde aktif rolünü başarıyla yerine getirmektedir.

Bireysel ve kurumsal müşteri odaklı hizmet bakış açısını koruyan ve her geçen gün çeşitlendiren ve geliştiren Kartal Yeminli Tercüme en uygun fiyata en kaliteli tercüme vizyonu ile ilçe sınırları içerisinde de var oluşunu korumaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak uygun fiyat politikamız, müşteri memnuniyeti ilkemiz, çeviri dilleri ve uzmanlık alanlarımız olan terminolojiler gibi birçok konuda bilgi edinmek amacıyla www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden veya 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı telefonlarımızdan tüm sorularınıza cevap ve bilgi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!