Macarca

Macarca

Türkçe ile özellikle tarım alanında çok sayıda ortak kelimesi bulunan macarca eski, köklü bir dildir. Çok sayıda lehçesi bulunan macarca tercüme ve çeviri alanında yazılı ve sözlü teknik, tıp, hukuk ve daha birçok alanda uygun fiyat, hız ve kalite bir arada sunulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Macarca tercüme alanında yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile profesyonel koordinasyon ekibi müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlama yapmaktadır.

Macaristan Türkiye arasında bireysel ya da kurumsal şirket kuruluşu, ticaret, evlilik, ikamet, vatandaşlık, eğitim, turizm ve daha birçok ilişkiye bağlı olarak Macarca tercüme ve çeviri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Macarca tercüme ve çeviri alanında Macar dili ve edebiyatı mezunu ya da anadili Macarca olan ya da Macaristan’da yüksek öğretim görmüş ve yaşamış profesyonel tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır. Macarca yeminli tercüman olmak için aranılan şartlar ise;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydı bulunmamak
  • Yemin zaptı çıkarılan noterlik makamı ile aynı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak
  • Her iki dilde ve her iki yönde yazılı ve sözlü tercüme yapabiliyor olmak
  • Dil bildiğini lisans diploması ile ispat edebiliyor olmak

Gerekmektedir. Özellikle vize, vatandaşlık başvurusu gibi işlemlerde kimlik, doğum belgesi, pasaport, banka evrakları, diploma gibi resmi belgelerin macarca tercüme ve çevirileri resmi olarak düzenlenmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde bireysel ya da kurumsal müşterilerine müşteri paneli üzerinden hizmet sağlayarak güven ve şeffaflık sağlamaktadır. Macarca tercüme kalitesinde istikrarı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında ortaya koyan Okeanos, tercüman kadrosunu da aynı kalite standartlarında oluşturmuştur. Tüm dillerde olduğu gibi Macarca tercüme işleminde de çoklu kontrol aşamaları sağlayarak her bir projeyi tercüme, edit ve kontrol aşamalarına tabi tutmaktadır.

Macarca hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!