Mahkeme Evrakları Tercümesi ve Mahkeme Evrakları Çevirisi

Mahkeme Evrakları Tercümesi ve Mahkeme Evrakları Çevirisi Hizmeti

Mahkeme Kararı Tercüme ve Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi boşanma kararı tercüme ve çeviri işlemi için hukuki terminolojide profesyonel bir ekiple uygun fiyat, kalite, hızlı tercüme hizmeti vermektedir.

Farklı ülkelerin vatandaşlarının evliliklerinin sonlanması sırasında bir ülkede açılan boşanma mahkemesi evrakları ve boşanma kararı tercümesi yapılarak diğer ülkenin resmi makamlarına ibraz edilir.

Boşanma kararı tercümesi ve boşanma kararı çevirisi işlemi yeminli tercüman tarafından tercüme edilerek ıslak imzalı ve kaşeli olarak yeminli tercüme olarak hazırlanmaktadır.

Boşanma kararı yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi başka bir ülkede gerçekleştirilmiş boşanma davası sonrası işlem yapmak adına ihtiyaç duyulmaktadır.

Mahkeme evrakları tercüme ve çeviri işlemleri alanında uzman ve deneyimli hukuk fakültesi mezunu terminolojik hakimiyeti olan yeminli hukuki tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İstanbul Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında noter onaylı mahkeme evrakları tercümesi işlemini yıllardır sektörün lideri olarak sürdürmektedir.

Birey ya da kurum talebi sonrasında noter yeminli boşanma kararı tercümesi işlemi Beyoğlu 25. Noterliği kapsamında en kısa sürede ve kalitede ödün vermeden hazırlanır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tercüme ve çeviri projelerini uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sürdürmekte ve bir yeminli tercüme bürosundan talep edilenden daha fazlasını sunmaktadır.

Tekliften teslimata tüm yeminli hukuki tercüme ve yeminli hukuki çeviri işlemlerinde boşanma kararı tercümesi, boşanma mahkemesi evrakları tercümesi işlemlerini uluslararası standarda bağlı olarak yerine getirmektedir.

Mahkeme kararları tercümesi, mahkeme evrakları tercümesi, boşanma kararı tercümesi ve boşanma kararı çevirisi işlemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!