Makale Çeviri

Makale Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tercüme projelerinde olduğu gibi makale çeviri işleminde de uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Akademisyenlerin tercüme konusunda en çok ihtiyaç duyduğu konu olan ve en çok merak ettikleri makale çevirisi nasıl yapılır ve makale çeviri fiyatları nelerdir sorularıdır.

Tercüme projeleri terminolojilerine göre teknik, tıbbi, hukuki, akademik, ticari vb şekilde kategorize edilir. Tercüme dilinde bahse konu terminoloji alanında hakim tercüme ekibine proje yönlendirilir.

Tercüme yaparken dil bilmek yeterli olmayıp konuya ve terimlere hakim ve doğru terimleri doğru yerde kullanabilecek tercüman ile proje yürütülmelidir.

Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş bir tercüman kadrosuna sahiptir. Evrensel olan İngilizce dilinde yayınlanan birçok makalede İngilizce çeviri yapılırken hedef kitle dikkate alınarak işlem gerçekleştirilir.

Çeviri İngilizce Türkçe projelerinde her iki dilde anadil düzeyinde dil bilgisi ve gramer yetkinliği olan ve en az bir alanda eğitim almış ve saha deneyimi olan uzman bir ekip görev almalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm tercüme projelerinde olduğu gibi makale çeviri projelerinde de uluslararası tercüme standardı olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet vermektedir.

Proje onayından proje teslimatına ve tercüme, edit ve kontrol işlemlerinin tümünde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosesine uygun işlem gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde makale çeviri projelerinde müşterilerine güven ve şeffaflık sağlamaktadır.

İlk günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığı sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri odaklı yaklaşım göstererek uygun fiyat, hız ve kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Makale çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!