Malayca Tercüme ve Malayca Çeviri

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca tercüme ve çeviri hizmeti, resmi dil olan Malezya, Brunei ve Singapur ile kurulan tüm ilişki ve işlemlerde talep edilmektedir.

Malayca, 31 milyon nüfusa sahip Malezya başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde kalabalık nüfus tarafından konuşulmaktadır. Malezya Türkiye ilişkileri 1964 yılında kurulmuş, Türkiye Malezya Serbest Ticaret Anlaşması 1 Ağustos 2015 yılında imzalanmıştır. 2016 -2017 eğitim yılı içerisinde 26 Malezyalı öğrenciye devlet bursu tahsis edilmiştir. Başlıca ticaret ortakları, Çin, Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Tayland olan ülkenin 2015 Eylül verilerine göre ülkede Türkiye’nin 200 milyon ABD Doları yatırımı bulunmaktadır. Ayrıca yine 2015 verilerine göre Malezya’nın Türkiye’de yaptığı yatırımların toplamı 844 milyon ABD Dolarıdır. Türkiye’de Malezya sermayeli 42 firma faaliyet göstermektedir. Malezyalı vtaandaşların Türkiye’ye turistik anlamda da büyük bir ilgisi mevcut olup her yıl artan ziyaretçi sayısı bulunmaktadır. İki ülke arasında yapılan ticari ilişkiler ve anlaşmalar her geçen gün gelişme göstermekte, iki ülke arasında tarih boyunca dostane ilişkiler yaşanmaktadır. Malezya’ya ihraç ettiğimiz ürünlerin tamamına yakını teknik bazda olup başını motorlu kara taşıtları, traktrler, bunların aksesuarları, makine ve teknik cihazlar oluşturmaktadır. Ayrıca Malezya’dan ithal ettiğimiz ürünlerin başında palmiye yağı, hindistan cevizi, kauçuk ve ürünleri ve elektronik devrelerle sentekik lifler oluşturmaktadır.

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca Teknik Tercüme ve Teknik Çeviri

Malezya ile Türkiye arasında yaşanan özellikle teknik ürünlerin ticareti sırasında Malayca Türkçe- Türkçe Malayca teknik tercüme ve teknik çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Kullanım kılavuzu, teknik raporlar, cihaz ve ürün sertifikaları ve daha birçok evrakın Malayca Türkçe- Türkçe Malayca teknik tercüme ve teknik çeviri işlemi gerçekleştirilir. Malayca Türkçe- Türkçe Malayca teknik tercüme ve teknik çeviri işlemi gerçekleştirilirken cümlelerin doğru, kısa, net olması, terimlerin doğru, yerinde ve tutarlı kullanılması gerekmektedir. Malayca Türkçe- Türkçe Makayca teknik tercüme ve teknik çeviri işlemi deneyimli, uzman ve alanında başarılı tercüman ve editör kadrosu tarafından yapılmaktadır.

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca Hukuki Tercüme ve Hukuki Çeviri

Her iki ülke arasında yaşanan tüm ilişki sürecinin temelinde hukuki düzenlemeler yer almaktadır. Malayca Türkçe- Türkçe Malayca hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemi sözleşme, vekaletname, anlaşma, tüzük, taahhütname vb hukuki evraklarda gerçekleştirilir. Malayca Türkçe- Türkçe Malayca hukuki tercüme ve hukuki çeviri şlemi gerçekleştirilirken Malezya Türkiye hukuk sistemlerinin arasındaki yapı farklılığına bağlı olarak terminolojik farklılık da göz nünde bulundurulmalıdır. Malayca Türkçe- Türkçe Malayca hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemi hukuk alanında deneyimli, uzman ve bu konuda eğitim almış tercüme ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca akademik tercüme ve akademik çeviri işlemi, akademik kariyer, eğitim ve araştırma amacıyla Türkiye’ye gelen Malezyalı vatandaşlar ya da Malezya’ya giden Türk vatandaşlarının tüm eğitim süreci boyunca gerçekleştirilmektedir. Tez, ödev, makale, araştırma gibi dökümanlarda konusuna göre ayrıştırılarak ve bu alanlarda yetik tercüme ekibi tarafından tercüme işlemi gerçekleştirilerek hizmet sunulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik, ilkeli ve değerlerine bağlı yaklaşımlarını uygun fiyat, kalite ve hız ile birleştirerek hizmet sunmaya devam etmektedir.

Malayca Türkçe- Türkçe Malayca tercüme ve Malayca tercüme Malayca çeviri hizmeti için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!