Maslak Yeminli Tercüme

Maslak Yeminli Tercüme, Maslak Tercüme,  Maslak Çeviri ve Maslak Acil Tercüme Hizmetleri

Perpa Ticaret Merkezi’nde iş dünyasının nabzını tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket iş dünyasının merkezinde Maslak tercüme ve Maslak çeviri hizmetini müşteri odaklı ve profesyonel yaklaşımı ile yıllardır başarı ile sürdürmektedir.

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maslak kentin hızla gelişen ve modernleşme merkezlerinin başında gelmektedir. Yaklaşık 25 yıl öncesine kadar bir benzin istasyonu ve birkaç yapıdan oluşan semt, günümüzde birçok uluslararası şirketin genel müdürlüğünün bulunduğu ve mesai saatleri içerisinde nüfusun ciddi oranda arttığı iş merkezidir.

Çok katlı gökdelenlere her geçen gün yenisi ekleniyor. Gelişim ve büyümenin ve son teknolojinin bulunduğu Maslak, uluslararası iş dünyasının en yaygın ve en yoğun yaşandığı bölgelerin başında geliyor. Yabancı sermayeli ya da yabancı ortaklı şirketlerin sayısının en çok olduğu bölgelerden biri olan Maslak globalleşmenin tam merkezi halini aldı.

Çok farklı dillerin konuşulduğu ve çok uluslu çalışmaların yürütüldüğü Maslak, en çok tercüme ve çevirinin talep edildiği bölgelerden biridir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uluslararası pazarda çalışmalarını başarıyla yürütmekte ve Maslak tercüme, Maslak çeviri ve Maslak tercüme bürosu işlemlerini yıllardır bölgede başarı ile sağlamaktadır.

Teknik alanda faaliyet gösteren firmaların talep ettiği Maslak teknik tercüme ve Maslak teknik çeviri işlemi teknik alanda en az lisans mezunu ve saha deneyimi olan anadil düzeyinde dil becerisine bağlı tercüme ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Maslak teknik tercüme ve Maslak teknik çeviri işlemi yapılırken kaynak metin ile hedef metin birebir örtüşmeli, kurallar ve yasaklar net belirtilmeli ve yoruma açık ifadeler kullanılmamalıdır. Ayrıca Maslak teknik tercüme ve Maslak teknik çeviri yapılırken gerek görülmesi durumunda terminoloji sözlüğü hazırlanmalıdır. Terminolojik bütünlük ve terimlerin doğru kullanılması, cümlelerin kısa net ve anlaşılır olması büyük önem arz etmektedir. Maslak teknik tercüme ve Maslak teknik çeviri kapsamında katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların işlemleri gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, sektörün öncü firmaları arasında yerini almakta ve ilk günden bu yana kaliteli tercüme hizmetinden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Uluslararası geçerliliği bulunan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tekliften teslimata tüm süreçleri bu kurallar çerçevesinde yürütmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları sertifikasına sahip olan Okeanos, belirli periyotlarla denetime tabi olmakta ve her seferinde sertifikayı almayı yeniden hak kazanmaktadır.

Hukuk her uluslararası bağlantının temelini oluşturmaktadır. Vize, ikamet, evlilik, vatandaşlık, boşanma, şirket kuruluşu, şirket ortaklığı ve daha fazlasının temeli hukuki düzenlemelere dayanmaktadır. Bu nedenle amaç ne olursa olsun hukuki dokümanların Maslak hukuki tercüme ve Maslak hukuki çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Maslak hukuki tercüme ve Maslak hukuki çeviri işlemi hukuk fakültesi mezunu ve dil yeterliliği yüksek, sorumluluk sahibi, sürekli gelişime açık tercüman, editör ve denetmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Maslak hukuki tercüme ve Maslak hukuki çeviri belgeleri uzun ağdalı cümle yapısı ve kendine özgü terminolojisi nedeniyle büyük dikkat ve uzmanlık gerektirerek gerçekleştirilmelidir.

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların Maslak hukuki tercüme ve Maslak hukuki çeviri işlemleri yıllardır Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sorumluluklarının bilincinde olan ve tüm Maslak hukuki tercüme ve Maslak hukuki çeviri projelerini birkaç aşamalı kontrol sistemi ile yürüten Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme geniş ve profesyonel bir tercüme ekibi ile hizmet vermektedir.

Bazı hukuk dosyalarının da içinde bulunduğu birçok belgenin maslak yeminli tercüme ve Maslak yeminli çeviri işlemi Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin kategorize edilmiş geniş Maslak yeminli tercüman kadrosu tarafından yazılı ve sözlü olarak sağlanabilmektedir.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evraklar başta olmak üzere tüm yazılı ve sözlü Maslak yeminli tercüme ve Maslak yeminli çeviri hizmetinde başta şirket kuruluşu, sicil tasdiki, evlilik, boşanma, tapu ve noter işlemleri gibi sözlü işlemlerde de anlık çözümler sunabilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi, Beyoğlu 25. Noterliği ve Perpa Ticaret Odası ve Perpa Sicil Müdürlüğü kapsamında gerçekleşen tüm işlemlerde Maslak yeminli tercüme hizmeti ve Maslak noter onaylı tercüme ve Maslak noter yeminli tercüme hizmeti tecrübe sahibi proje sorumluları tarafından sorunsuz organize edilmektedir.

Bir Maslak tercüme bürosundan talep edilenden daha fazlasını sunabilen ve gerekli altyapı ve donanıma sahip Okeanos yılların deneyimi ve son teknolojiyi harmanlayarak ihtiyaç duyulandan daha fazlasını sunabilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmet anlayışını etik değerlerine bağlı bir şekilde yürütmeyi amaçlamış ve bunu başarmış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Maslak tercüme ve Maslak çeviri hizmetinde de bunu sağlayabilmektedir.

Maslak yeminli tercüme, Maslak tercüme,  Maslak çeviri ve Maslak acil tercüme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için bizlere  www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!