Mecidiyeköy Yeminli Tercüme

Mecidiyeköy Yeminli Tercüme, Mecidiyeköy Tercüme,  Mecidiyeköy Çeviri ve Mecidiyeköy Acil Tercüme Hizmetleri

Okenos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Mecidiyeköy tercüme ve Mecidiyeköy çeviri hizmetleri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yerini almış ve uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme konusunda uluslararası düzeyde markalaşmıştır.

İstanbul ilinin Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy İstanbul’un ticari faaliyetleri konusunda kozmopolite bir yapıya sahiptir. Mecidiyeköy, mesai saatleri dahilinde hummalı bir koşuşturmanın hiç bitmediği ve şehrin uyumadığına hem fikir olduğunuz ve İstanbul’da hayat tam da 24 saat olarak bahsettiğiniz bir yerleşim yeri.

Mecidiyeköy, plazaların, iş merkezlerinin, KOBİ’lerin ve finans kurumlarının genel merkezlerinin var olduğu iş dünyasının hareketliliğini 7/24 yaşadığı bölge olup uluslararası ticaretin faal olduğu bir bölgedir.

Mecidiyeköy teknik tercüme ve Mecidiyeköy teknik çeviri işlemlerinin yoğun bir şekilde talep gördüğü ve hem bireysel hem kurumsal yoğun bir şekilde Mecidiyeköy tercüme işlemine ihtiyaç duyulan bölgedir. Katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların alanında uzman Mecidiyeköy teknik tercüman ları tarafından Mecidiyeköy teknik tercüme ve Mecidiyeköy teknik çeviri işlemleri gerçekleştirilir.

Mecidiyeköy teknik tercüme ve Mecidiyeköy teknik çeviri işlemleri yapılırken cümleler kısa, net ve açık olmalı ve teknik terminolojide bütünlük olmalı ve terimlerin doğru ve tutarlı olması gerekiyor.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kapsamında çok sayıda teknik alanda uzmanlaşmış ve aldığı eğitimi saha deneyimi ve anadil düzeyinde dil bilgisi ile pekiştirmiş geniş bir teknik tercüman kadrosuna sahiptir.

Mecidiyeköy hukuki tercüme ve Mecidiyeköy hukuki çeviri işlemleri ise tüm global işlemlerin temelinde var olup bireysel ya da kurumsal bazda ihtiyaç duyulmaktadır.

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların uzman hukuk tercümanları tarafından Mecidiyeköy tercüme ve Mecidiyeköy çeviri işlemleri gerçekleştirilir.

Mecidiyeköy hukuki tercüme ve Mecidiyeköy hukuki çeviri cümlelerinin ağdalı yapısı konusunda ve ülkelerin hukuk sistemleri ve buna bağlı olarak değişen terminolojileri konusunda bilgi ve deneyim sahibi tercüme ekibi işlem yapmalıdır.

Tüm bunların dışında Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana Mecidiyeköy yeminli tercüme, Mecidiyeköy yeminli tercüme,  Mecidiyeköy yeminli çeviri, Mecidiyeköy acil tercüme ve Mecidiyeköy tercüme bürosu konusunda derin deneyim ve teknolojik altyapıya sahiptir. Mecidiyeköy yeminli tercüme ve Mecidiyeköy çeviri konusunda sektör lideri hale gelen Okeanos geniş ve deneyimli Mecidiyeköy yeminli tercüman kadrosu ile bir Mecidiyeköy yeminli tercüme bürosundan aranılandan çok daha fazlasını sunmaktadır.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütnamelerin gerekli Mecidiyeköy yeminli tercüme ve Mecidiyeköy noter onaylı tercüme işlemlerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde yürütmektedir.

Mecidiyeköy yeminli tercüme, Mecidiyeköy yeminli tercüme,  Mecidiyeköy yeminli çeviri, Mecidiyeköy acil tercüme ve Mecidiyeköy tercüme bürosu Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!