Mecidiyeköy Yeminli Tercüme

Mecidiyeköy Yeminli Tercüme

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Mecidiyeköy şehrin en yoğun ve en hareketli bölgelerinden biridir. Mecidiyeköy bugün iş akışı ve kobi dünyası dendiğinde akla gelebilecek ilk semtlerden biri olmakta olup Mecidiyeköy Yeminli Tercüme hizmetimiz ile iş akışınızda sizlere profesyonel tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Kendisi Şişli ilçesinin iş akışını elinde tutan ve birçok lokasyona bağlantı yapan Mecidiyeköy bünyesinde sayısız firma, resmi kurum ve holdingler barındırmaktadır. Aradığınız herşeyi bulabileceğiniz semt İstanbul’un merkezi lokasyonlarından biri olup köprülere ve İstanbul’un dört bir yanına ulaşım ve bağlantı sağlamaktadır.

İlk yerleşimi Abdülmecid döneminde başlaması sebebiyle Abdülmecid’in adından adını alarak Mecidiyeköy olan semt bugün başta bankacılık sektörü olmak üzere birçok iş kolunun da merkezi konumundadır. Yerleşim bölgesi oluncaya kadar her yer dut bahçeleri ile çevrili olan semtin iskana açılması 1950’li yılları bulmuştur.

Bu denli yoğun iş ve insan trafiğinin içinde Mecidiyeköy Yeminli Tercüme banka ve finans kurumlarının tüm işleyişileri ya da kobilerin büyüme yolundaki serüvenlerinde ve diğer tüm yolculuklarınızda profesyonel ekibimiz ve bir sahip olduğumuz EN15038 kalite belgesi kapsamında size kalite ve güveni sunmaktayız.

Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi, Gültepe, Kuştepe, Fulya Mahallesi, Esentepe ve Gülbahar mahallelerini kapsamakta olup Gayrettepe, Beşiktaş, Taksim ile çevrilidir.

Bir süre öncesine kadar Ali Sami Yen stadyumu ile anılan semt İstanbul’da en çok bilgisayar şirketlerinin bulunduğu semtlerden biridir. Okeanos Mecidiyeköy Yeminli Tercüme hizmetini tüm projelerinizde, her türlü dosya formatında ve en uygun fiyatla Mecidiyeköy ve tüm mahallelerine ve tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine info@okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 4521 numaralı telefondan özveriyle sağlıyoruz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!