Medikal Tercüme ve Medikal Çeviri

Medikal Tercüme ve Medikal Çeviri Hizmetleri

Ticari faaliyetlerden en yayın ve gelişmiş olanlardan biri de medikal ürün ticaretidir. Bu ticaret sırasında medikal ürünlerin medikal tercüme ve medikal çeviri hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Kullanım kılavuzu, kurulum ve bakım onarım kitapçıkları, teknik dökümanların medikal tercüme ve medikal çeviri hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu konuda medikal web sitelerinin de medikal tercüme ve medikal çeviri hizmeti sunulmaktadır. Bu işlem sırasında hem medikal tercüme ve medikal çeviri konusunda uzman hem de teknik konuda web sitesi çevirisi alanında uzman medikal tercüman ve medikal editörler tarafından çeviri yapılmaktadır.

Tıp kitapları tercümesi

Tıbbi dergilerde yayınlanan makale tercümesi

Akademsiyenlerin yurtdışında yayınlatmak istediği tıbbi makalelerinin tercümesi

Tıp dünyasında yaşanan güncel değişim ve gelişmeler ve haber tercümesi

Tıbbi rapor tercümesi (kan tahlilleri, biyokimya sonuçları, radyoloji, ultrason raporları)

Ameliyat raporu tercümesi

Heyet raporu tercümesi v.b.

Hastane ve  web siteleri

Doktor web siteleri

Tıbbi cihaz kullanım kılavuzları

Etiket çeviri

Odyometri cihazları

Laboratuar tüpleri

Ameliyathane ekipmanları

Medikal malzemelerin ithalatında kullanılan dokümanların tercümeleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik ilkelerine ve değerlerine bağlı olarak çalışmayı uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ve çeviri hizmetini tüm tercüme türlerinde olduğu gibi medikal tercüme ve medikal çeviri konusunda da bu yaklaşımını dürdürmektedir.

Medikal tercüme ve medikal çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!