Merter Yeminli Tercüme

Merter Yeminli Tercüme

Yıllarca tekstil sektörünün evi ve tek merkezi olarak bilinen Merter ilçesinde bugün tekstil sektörünün izleri görünüyor olsa da ilçenin yerleşim hikayesi çok daha eskilere dayanmaktadır. Merter ilçesinin kuruluşu 1960 yıllarına dayanmakta olup o dönemde bölgenin büyük kısmını üzüm bağları kaplamaktadır. 1958-59 yıllarında kırkpınar pehlivanlığı yapan Ahmet Merter büyük bir çiftlik kurma fikrini burada gerçekleştirmiştir. Merter çiftliği olarak kurulan bu bölge daha sonrasında da adı Merter olarak devam etmiştir. Merter Yeminli Tercüme tekstil cenneti olarak da anılan bu bölgede aktif tercüme faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Merter bünyesinde irili ufaklı 10.000 kadar firma bulundurmaktadır. Aktif olarak toptancılık ve ticaretin çoğunlukla da tekstilin ve yurtdışı tekstilin içerisinde yer alan ilçenin yoğun tercüme talebini profesyonel ekibiyle karşılayan Merter Yeminli Tercüme müşteri odaklı çalışmalarını ve gelişimini her eçen gün ileriye taşımaktadır. Bugün Merter’den 215 ülkeye tekstil ve hazır giyim ihracatı yapılmaktadır. Dış ticaretin bu denli güçlü olduğu ilçede bireysel ve kurumsal tüm dillerde tercüme ihtiyacı yaşanmaktadır. Zaman zaman tekstil sektöründe değişen dengelerin tarihi boyunca etkisi altında kalmış olsa da aktif ve yoğun ticari trafik her zaman varlığını korumuştur.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Merter ve faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde ticaret ve ekonominin nabzını tutarak müşteri talepleri doğrultusunda işletme başarısını sektör liderleri arasında bulunan yerini korumaktadır. Merter Yeminli Tercüme kalitesini ve çalışma şeklindeki profesyonel yaklaşımını sertifikalandırma çalışmalarıyla da taçlandırmıştır. Tercüme konusunda en uygun fiyata kaliteli tercüme hizmeti ile ilgili detaylı bilgiyi www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı telefonlarımızdan ya da maille info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!