Mobil Tercüme

Mobil Tercüme

Teknolojinin geldiği son noktada birçok yazılım ve uygulamanın mobil telefonlarda kullanımı mümkündür. Tercüme sektöründe teknolojinin geldiği son noktada mobil tercüme uygulamaları yazılmış ve çok sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Mobil tercüme uygulamaları sayesinde istenilen anda kelimelerin tercümeleri ve bazı cümleler ile ilgili bilgi sahibi olmak mümkün. Tercüme sitelerinin ve tercüme şirketlerinin mobil tercüme uygulamaları ve yazılımları sayesinde tercüme cep telefonlarına kadar ulaşabilmiş ihtiyacı olan herkese kullanım ve ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Çeviri sitelerinin mobil tercüme uygulamaları sadece anlık çözümler sağlamakta bilgi ve fikir sahibi edinmeyi sağlamaktadır. Profesyonel tercüme hizmetini sağlamak adına tercüme şirketlerinin mobil tercüme siteleri ve çeşitli kullanım kolaylıkları bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi mobil tercüme web sitesi sayesinde birey ya da kurumların tercüme hizmetine anlık ve çözüm odaklı yanıtlar sunabilmektedir.

Mobil tercüme uygulamaları çoklu dil seçeneği de sağlamakta ve daha çok sözlük desteği vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm mobil tercüme hizmetlerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında teknik, tıp, hukuk, ticaret, bilim gibi alanlarda ve tüm dokümanlarda hizmet sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tercüme sektörü için düzenlenmiş olup uluslar arası geçerliliği olan ve uygulama kolaylığı bulunan standartlardır. Mobil tercüme kalitesinde istikrarı bu standartlar sayesinde ortaya koyan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi başarıları ile sektörün lider markasıdır.

Son teknolojiye sahip mobil tercüme hizmeti ve müşteri paneli sayesinde tüm tercüme projelerinde müşterilerine şeffaflık ve güven sağlayabilmektedir. Kalite, uygun fiyat ve hızı mobil tercüme hizmetinde de bir arada sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı hizmet sunmaktadır.

Mobil tercüme hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!