Neden Okeanos?

Neden Okeanos?
Önceliğimiz müşteri memnuniyeti...
Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmetlerini kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ile yürüten firmamız bugün geldiği noktada ilk günkü değerlerini korumaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak sağladığımız tüm tercüme ve çeviri hizmetlerinde imzamızın tercüme kalitemizin olması anlayışını bugüne ve bundan sonra yarınlara da taşıma çabamızdır.
AB (Avrupa Birliği) Standartlarında Tercüme ve Çeviri Hizmeti
Tercüme sektörüne özel belirlenmiş kalite standartları kapsamında EN 15038 Tercüme Hizmetleri Standartları kalite belgesine sahip olan firmamız, kalite standartları kapsamında tercüme işleyişi sağlamaktadır. Ayrıca AB standartlarında Elia European Language Industry Association sertifikasına uygun görülmüş firmamız özellikle global pazarda hizmet sağlayan firmaların ihtiyacı olan tercüme ve çeviri hizmetini Perpa Yeminli Tercüme kapsamında sağlıyoruz. 
Son teknolojiye sahip özel yazılımlar
İstanbul’un iş dünyasının kalbinin attığı Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan lokasyon avantajımız sayesinde iş dünyası ve teknolojiye dair tüm gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarımıza entegre edebiliyoruz. Özel yazılımlar, proje takip programı ve teknololjik altyapı sistemi sayesinde müşterilermize kolaylık ve şeffalık sağlıyoruz.
Kurumsal müşterilerimize özel hizmetler 
Kurumsal müşteri portföyümüzün her geçen gün gelişiminin temel nedenlerinden biri olan müşteri odaklı çeviri ve firma bazlı proje anlayışı sayesinde firmanızın ihtiyacı olan hizmeti size özel fiyatlandırma ile sunuyoruz. Kurumsal müşterilerimize firma adına tek kurumsal müşteri temsilcisi atıyarak firmanıza ait tüm projeler hakkında bilgi sahibi olan kişilerle muhatap olma fırsatı sağlıyoruz. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm yazılı tercüme ve sözlü tercüme projelerinde yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme olarak talepleriniz doğrultusunda planlama yaparak hizmet vermektedir. 
Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!