Okmeydanı Yeminli Tercüme

Okmeydanı Yeminli Tercüme

Fatih Sultan Mehmet’in okçuluk müsabakaları için kurdurduğu ok meydanı ve okçuluk tekkesi sebebiyle bu adı almıştır. Okmeydanı zaman içerisinde halkın cirit ve çevgen oyunları da düzenlediği, eğlencelerin, kutlamaların yapıldığı ya da felaketlerde halkın bir araya toplandığı meydan halini almıştır. Yıllar içerisinde değişim göstererek bugünkü halini almış olan ilçe de kentleşmeden nasibini almış gecekonduları ve çarpık kentleşmeyi bünyesinde barındırmıştır. Yalnız Mecidiyeköy’e ve iş merkezlerine olan yakınlığı nedeniyle son yıllarda lüks yapılanmalar, gökdelenler, iş merkezleri ciddi oranda artış göstermiştir. Okmeydanı Yeminli Tercüme, ilçenin civarı ilçelerden etkilenerek yaşadığı yoğun ticaret hayatında doğan tercüme ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Okmeydanı bünyesinde 5500’den fazla çeşitli yapılarda şirket bulundurmaktadır. Merkezi konumu gereği günümüzde içinde bulunduğu kentsel dönüşüm sonrası bu sayının ciddi artış göstereceği beklenmektedir. Okmeydanı Yeminli Tercüme bölgede bulunan her türde şirkete tüm dillerde profesyonel tercüme hizmetlerine yıllardır en başırılı şekilde devam etmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel ve büyük bir titizlikle oluşturduğu kadrosu sayesinde her geçen gün başarılarına ve geniş müşteri portföyüne yenilerini eklemektedir. Birçok alanda departman sistemiyle uzmanlaşmış olan Okeanos Tercüme müşterilerine kalite ve uygun fiyatlandırmayı bir arada sunabilmektedir.

Okeanos Okmeydanı Yeminli Tercüme şirketi olarak tüm tercüme projeleriniz için www.okeanostercume.com.tradresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden veya 0212 221 45 21 numaralı numaramız ve 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!