Perpa Çince Çeviri

Perpa Çince Çeviri

Çin Türkiye ilişkileri sırasında gerek duyulan tüm belgelerde perpa çince çeviri işlemi uzman ve deneyimli tercüme kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

Çince dünya ticaretinin merkezi olmakta ve Türkiye’nin de en çok ticari faaliyetlerini yürüttüğü ülkeler arasında yer almaktadır. Çin’den ithal edilen ürünlerin teknik dokümanları, kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve daha birçok evrak perpa çince çeviri işlemine tabi olmaktadır. Bu işlemlerden bazıları resmi belgeler olması sebebiyle yeminli tercüme olarak yeminli tercümanlar tarafından düzenlenmektedir.

Çince eski köklü bir dil olmanın yanı sıra hem yazım hem de dil bakımından diğerlerinden tamamen farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çok dikkatli yapılmalı özel uzmanlık gerektiren tıp, teknik, hukuk gibi alanlarda uzman tercüme ekibi ile çalışma yürütülmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde perpa çince çeviri hizmetini uzman ve deneyimli kadrosu ile sağlamaktadır. Şirket kuruluşu sırasında Perpa Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen perpa yeminli çeviri hizmeti ve Beyoğlu 25. Noterliği’nde gerçekleştirilen perpa çince çeviri hizmetlerini sözlü olarak da sağlamaktadır. Perpa Ticaret Merkezi İstanbul iş dünyasının merkezi haline gelmiş ve bünyesinde Ticaret Odası, noter, sağlık ocağı, ptt gibi kamu kurumlarının yanı sıra çok sayıda banka şubesini de bulundurmaktadır.

Yeminli tercüme konusunda birçok dilde hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutarak sektörel gelişimleri yakından takip edebilmektedir. Bu sayede müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına hızlı yanıt vererek yılların deneyim ve birikimi ışığında başarılı projelere imza atmaktadır.

Perpa çince çeviri kapsamında vatandaşlık, eğitim, ikamet, turizm, sağlık, ticaret, şirket kuruluşu ve daha birçok işlemde Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme hız, kalite ve uygun fiyat kriterleri ile hizmet sağlamaktadır.

Perpa çince çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!