Perpa İş İlanları

Perpa İş İlanları

Perpa Ticaret Merkezi İstanbul’un merkezinde büyük bir iş kompleksi olması sebebiyle çok sayıda perpa iş ilanları bulunmaktadır.

İstanbul Şişli’de bulunan Perşembe Pazarının yerine inşa edilen Perpa Ticaret Merkezi başta elektrik ve elektronik olmak üzere Ticaret Odası, sağlık ocağı, ptt, banka şubeleri, çok sayıda dernek ve vakıflar dahil olmak üzere çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletme bulunmaktadır. Tüm çalışanların gün içerisinde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuaför, market, restoran, cafe, mağaza, çiçekçiler bulunmaktadır.

Ortalama 25.000 kişiye istihdam sağlanılan Perpa Ticaret Merkezi’nde her geçen gün yeni iş imkanı doğmakta ve çok sayıda perpa iş ilanları yayınlanmaktadır. Günlük ortalama 75-80 bin kişinin ziyaret ettiği Perpa Ticaret Merkezi yabancı uyruklu vatandaşların işlemleri sırasında ve çok sayıda uluslar arası faaliyetlerini sürdüren firmaların iletişiminde Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren tercüme şirketlerinin başında Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi gelmektedir. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde faaliyet göstermekte ve farklı dillerde çok sayıda tercüman, editör ve kontrolöre istihdam sağlamaktadır. Ayrıca staj imkanı ile tercüman adaylarını da iş dünyasında geliştirme imkanı sağlamaktadır. Perpa iş ilanlarına firmaların kendi sitelerinden, iş ilanları sitelerinden ve Perpa Ticaret Merkezi sitesinden ulaşılmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi başta Perpa Ticaret Odası yabancı ortaklı ya da yabancı sermayeli şirket kuruluş işlemleri olmak üzere, uluslar arası faaliyet gösteren firmaların evrak ve tüm dokümanların tüm dillerde tercüme ve çeviri işlemleri gerçekleştirilmekte ve Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile tüm tasdik ve onay işlemlerini gerçekleştirmektedir. Merkez ofisinde kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı yaklaşımlarını sürdüren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!