Perpa İş Merkezi

Perpa İş Merkezi

İstanbul’un merkezinde iş dünyasının merkezi haline gelen Şişli ilçesinde bulunan perpa iş merkezi sınırları içerisinde 4474 firma faaliyet göstermektedir. Perpa iş merkezi monoblok bir yapıya sahip olup içerisinde kamu kurumları, bankalar, çiçekçiler, restoranlar, kargo firmaları, sağlık ocağı, hukuk büroları, ticaret odası, noter, market ve kuaförler ve çok daha fazlası bulunmaktadır. İş merkezi olmanın yanı sıra bireylerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek her şey perpa iş merkezi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Perpa Nedir?

Perpa; İstanbul Şişli’de bulunan Perşembe Pazarı esnafını tek çatı altında toplamak adına kurulmuş bir kooperatiftir. İstanbul trafiğini ağırlaştıran Perşembe Pazarı’nı düzenlemek ve toparlamak adına 1988 yılında tamamlanmıştır.

Perpa kat planı a ve b bloktan oluşan ve farklı renklerdeki avlular ile ayrıştırılmıştır. Toplamda 13 kattan oluşan perpa iş merkezi katlardaki yolların toplamı 38 kilometreden oluşmakta ve 45 bin metrekare alan üzerine oturtulmuş bir yapıdır. Açık ve kapalı otoparkları toplamda 3500 araçlık kapasiteye sahiptir.

Perpa iş merkezi kamu kurumlarının yanı sıra İstanbul Perpa Ticaret Odası’nın bulunduğu ve her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlayan bir yapı haline gelmiştir. Perpa iş merkezi çatısı altında banka, noterlik, ptt, tercüme şirketinin bulunması şirket kuruluşu, sicil tasdiki ya da diğer şirket işlemlerini takip etmek açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Günlük nüfusunun 75-80 bine ulaştığı perpa iş merkezi yaklaşık 25bin çalışana istihdam sağlanılan bir komplekstir. A ve B blokların ayrı iki yönetimden oluştuğu perpa iş merkezi bünyesinde çok sayıda dernek ve vakıf da faaliyet göstermektedir.

Perpa iş merkezi çatısı altında yerli ve yabancı birey ya da kurumların tüm tercüme ve çeviri işlemlerini gerçekleştirmek adına Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofiste hizmet vermektedir. Şirket kuruluşu ve noterlik işlemleri gibi sözlü yeminli tercüme hizmetlerinin yanı sıra tüm yazılı tercüme hizmetlerinde profesyonel ekibi ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Perpa iş merkezi hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!