Perpa İstanbul Ticaret Odası

Perpa İstanbul Ticaret Odası

Şirket kuruluşu başta olmak üzere tüm şirket işlemlerin yürütüldüğü perpa istanbul ticaret odası İstanbul’un merkezi Şişli’de yer almaktadır.

Perpa istanbul ticaret odası başta özel sektörün yapı ve halihazırda bulunan sorunlarını çözüme kavuşturmak ve Türkiye’nin uluslar arası pazardaki gücünü artırmak ve tüm çalışmalarını ülkenin ekonomik ve ticari hayatın her yönüyle geliştirilmesini desteklemek için yürütmektedir. Perpa istanbul ticaret odası ekonomik, mali ve sosyal çalışmalara ışık tutan tüm mevzuatın güncel tutulması ve üye bilgisine sunması için çalışmalar yürütmektedir.

Perpa istanbul ticaret odası tarafından sunulan hizmetler şirket kuruluşundan itibaren başlamakta ve şirketlerin tüm faaliyet süreçleri boyunca devam etmektedir. Yerli ve yabancı ortaklı ya da menşeili şirketler ticaret odası kaydı yapmakta ve istanbul ticaret sicil müdürlüğü sorgulama işlemlerini de yine Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ticaret sicil müdürlüğünden gerçekleştirebilmektedir. İto perpa çalışma saatleri hafta içi 09-17:30 arası gerçekleştirilmektedir. Perpa istanbul ticaret odası yabancı sermayeli ya da yabancı ortaklı şirket kuruluşu gerçekleştirirken yabancı uyruklu kişiye tercüme yapması sözlü yeminli tercüman bulundurulması zorunluluğu koymaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında yabancı sermayeli şirket kuruluşu sırasında sözlü yeminli tercüme hizmeti ve yabancı menşeili evraklarda ise yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Perpa Ticaret Merkezi’nde Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetinde ve perpa istanbul ticaret odası ve ticaret sicil müdürlüğünde gerçekleşecek yeminli sözlü tercüme hizmetine anlık çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve uzman tercüme ekibine sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu alanda sektörün lider markası olarak devam etmekte uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri ile birlikte hizmet sağlamaktadır.

Perpa İstanbul Ticaret Odası İletişim Bilgileri :

Tel : 444 0 486

Adres : Perpa İş Merkezi B Blok K:13 No: 2269 - 2270 Okmeydanı / İSTANBUL

İstanbul Ticaret Odası ( İTO ) Çalışma Saatleri :

Sabah : 09.00 - 12.00

Öğlen arası : 12.00 - 12.30

Öğlenden sonra : 12.30 - 17.30

İstanbul Ticaret Odası (İTO ) hafta sonları hizmet vermemektedir.

Perpa istanbul ticaret odası hakkında daha detaylı bilgi ve tercüme fiyat teklifleri için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!