Perpa Ticaret Merkezi ( Perpa )

Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Perşembe Pazarının çeşitli sebeplerle modernize edilmiş hali olan Perpa Ticaret Merkezi ciddi anlamda geniş yüzölçümüne sahip ve sağlık ocağından kuaföre, bankadan ticaret odasına aranılandan fazlasını KOBİ’lere ve çalışanlarına sunan bir yaşam kompleksi halini almıştır.

Beyoğlu 25. Noterliği’nde bütün noterlik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Banka hesap işlemleri için sıra beklerken Perpa Ticaret Merkezi çatısından ayrılmadan restoranlarda yemek yiyebilir ya da diğer ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz

Perpa Ticaret Merkezi çatısı altındaki KOBİ’ler ve çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını giderebilecek tüm yapıya sahip aynı zamanda teknik alanlar başta olmak üzere hukuk firmaları, mali müşavirlik şirketleri, banka şubeleri, İTO Perpa, Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü, Yapıkredi, TEB, Kuveyttürk, Akbank gibi banka Perpa şubeleri ve daha fazlasına sahip olan kompleks aynı zamanda İstanbul’un en merkezi en işlek ilçelerinden birinde olması nedeniyle iş dünyasının ve ekonominin nabzını tutmaktadır.

Yabancı uyruklu vatandaşların noter, banka, Ticaret Odası Perpa Şubesi, Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü kapsamında yürütülen tüm işlemlerde hukuk firması, banka, mali müşavir ya da Perpa tercüme bürosu işlemlerine yanıt bulabilecekleri tek çatılı bir kompleks alan olması İstanbul keşmekeşinde herkese büyük kolaylık sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında yabancı uyruklu vatandaşların, ithalat ihracat alanında faaliyet gösteren firmaların, bireysel müşterilerin tüm yabancı dillerde tercüme ve çeviri işlemlerinde destek sağlamaktadır.

Kurumsal vizyonu sayesinde çok dilli iş yapıp global bakış açısına sahip olmayan firmaların aksine müşterilerinin globale arenadaki ihtiyaçlarına kurum odaklı yanıt vermeyi her bir çalışanına da aktarabilecek kurumsal bakış açısına sahip yöneticileri sayesinde kapıdan girdiğiniz anda işlemlerin %50’sinin bittiğine inandığınız kurum olmanın ve Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutabilmenin ve arz talep dengesini sağlayabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Perpa Ticaret Odası ve Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü kapsamında yürütülen tüm şirket işlemleri için gereken desteği sağlamak, yabancı ortaklı ya da yabancı sermayeli şirket kuruluşu, sicil tasdiki, Beyoğlu 25. Noterliği Noter İsfendiyar Büyükata idaresinde yürütülen tüm evlenme sözleşmesi, gayrimenkul satış vaadi sözleşme, zilyetlik devri sözleşmesi, miras taksimi gayrimenkul, hibe vaadi sözleşmesi, şirket sözleşmesi, İrtifak hakkı vaadi ve ortak mülkün idaresi sözleşmesi, medeni Kanunun 748. maddesine müstenit sükna hakkı sözleşmesi, kaydı hayat ile irat bağlanması sözleşmesi (Borçlar Kanunu 507), Ölünceye kadar bakma sözleşmesi, (Borçlar Kanunu 511), mülkiyeti muhafaza kaydı ile satış sözleşmesi, kira sözleşmesi, menkul mallarda hibe sözleşmesi, taksim ve ifraz sözleşmesi, evlat edinme sözleşmesi, temlik, taahhütname, kefaletname, vasiyetname, vakıf senedi, aile vakfı senedi, tanıma senedi, muvafakatname, sulhname, yeddiemin senedi, rehin senedi, borç senedi, fesihname, ibraname, beyanname, şahadetname, piyango – kura ve toplantı tutanağı, emanetleri saklama tutanağı, ifade tutanağı, tespit tutanağı, vekaletname, defter onaylanması, tercüme ve çeviri örnek çıkartma, imza sirküleri, protesto işleri, ihbar – ihtarname işleri ve tebliği, tescil işlemleri gerçekleştirilmekte ve 0212 221 56 76 telefon numarası ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu işlemlerin başında gelen banka işlemleri kapsamında;

Akbank Perpa Şubesi

Şube Kodu: 633 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 25 25

Adres: B-Blok, 11.Kat, No:1839 (Yeşil Avlu) 

DenizBank Perpa Şubesi

Denizbank Perpa Şubesi B Blok 5. Kat NO:389 da olup, 1 tane banka önünde bir tane de Perpa bina girişindeki ATM'lerin orada ATM'e sahiptir. Telefon Bankacılığı: 444 0 800

Adres: B-Blok, 5.Kat, No:389 (Yeşil Avlu) 

FinansBank Perpa Şubesi

Şube Tipi: Bireysel, İşletme Bankacılığı ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 900

Adres: A-Blok, 11.Kat, No:1561 (Yeşil Avlu)

Garanti Bankası Perpa Şubesi

Şube Kodu: 459 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 333

Adres: A-Blok, 8.Kat, No:689 (Kırmızı Avlu) 

Halkbank Perpa Şubesi

Şube Kodu: 9862 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 400

Adres: B-Blok, 8.Kat, No:1107 (Yeşil Avlu) 

İş Bankası Perpa Şubesi

Şube Kodu: 1188 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 02 02

Adres: B-Blok, 8.Kat, No:1211 (Kırmızı Avlu) 

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Şube Kodu: 239 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 123

Adres: A-Blok, 5.Kat, No:290 (Yeşil Avlu) 

Oyak Bank Perpa Şubesi

Şube Kodu: 444 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 600

Adres: A-Blok, 8.Kat, No:922A (Yeşil Avlu)

TEB Perpa Şubesi

ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 666

Adres: A-Blok, 8.Kat, No:922 (Yeşil Avlu) 

Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.

Şube Kodu: 131 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 2 444

Adres: A-Blok, 5.Kat, No:294 (Yeşil Avlu)

Vakıflar Bankası Perpa Şubesi

Şube Kodu: 323 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 724

Adres: B-Blok, 8.Kat, No:881 (Kırmızı Avlu)

Yapı Kredi Bankası Perpa Şubesi

Şube Kodu: 744-3 ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 444

Adres: A-Blok, 2.Kat, No:36 (Yeşil Avlu)

Yapı Kredi Elektrokent Şubesi

ATM: Mevcut Telefon Bankacılığı: 444 0 444

Adres: A-Blok, 8.Kat, No:843 (Kırmızı Avlu)

Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü kapsamında düzenlenen belgeler ve işlemler; Ticaret Sicili Müdürlüğünce verilmesi öngörülen kanuni belgeleri vermek.(Yetki Belgesi, Sicil Tasdiknamesi, İmza Sirküleri Belgesi, İflas ve Konkordato Belgesi, Ortaklık Durum Belgesi, Ticaret Sicili Kayıt Bilgileri Formu, Ortaklar Pay Listesi Onayı, Ticaret Sicili Gazetesi Onayı, 111. Madde(Merkez nakli) Belgesi, 120. Madde(Şube açılış) Belgesi, Suret Tasdiki, Unvan Sorgulama, Bağ-kur Onayı vb.)

İTO PERPA

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 N0: 2270 Şişli – İstanbul

Tel: +90 212 210 17 90

İTO Perpa Hizmet Birimi
İTO Perpa Temsilcilği
Ticaret Sicil Perpa
Perpa Ticaret Sicil Evrak

İthalat ve ihracat yapan şirketlerin arayışında olduğu gümrük müşavirliklerinin de bulunduğu Perpa’da Gümrük Müşavirliği, Gümrükleme Hizmetleri, Lojistik, İthalat ve İhracat Danışmanlığı, Nakliye, Yatırım Danışmanlığı, Sigorta aracılık hizmetleri, Dahilde İşleme İzin Belgesi Alımı, Kapama Hizmetleri, Yatırım Teşvik Belgesi Alımı, Tamamlama, Kapama Hizmetleri, İSGÜM Belge takip işlemleri gibi işlemler yürütülür.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında yabancı ortaklı şirket kuruluşu, ticaret sicil işlemleri ve daha fazlası için sözlü yeminli tercüme ve çeviri işlemlerinde bireysel ya da kurumsal bazda anlık çözümler sunmaktadır.

A Blok kat:9 1184 numaralı ofiste yeminli tercüme ve yeminli çeviri, noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri, yazılı ve sözlü tercüme ve çeviri kapsamında tüm noterlik işlemlerinde hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca bugüne değin sayısız şirket kuruluş ve tescil işlemine Perpa Ticaret Odası ve Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü kapsamında hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşterilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!