Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Ticaret Merkezi

Perpa Yeminli Tercüme ve Perpa Yeminli Çeviri hizmetleri Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde tüm bireysel ve kurumsal taleplere Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından profesyonel düzeyde karşılanmaktadır.
Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı ticaret kompleksidir. Dönemin Perşembe Pazarı’nın şehir düzenlemesi kapsamında trafiği ve ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla ve tüm Perşembe Pazarı esnafını tek çatı altında toplamak amacıyla yapılmış bir kompleks olup iki blok ve 13 kattan oluşmaktadır. Genel anlamda elektrik ekipmanları üzerine yoğun firma hacmi bulunan Perpa Ticaret Merkezi’nde çiçekçiler, restoranlar, PTT, kargo firmaları, banka şubeleri, dernek ve vakıflar, Ticaret Odası Perpa Şubesi, Beyoğlu 25. Noterliği, market, kuaför, berber, terzi, sağlık ocağı, eczane, hukuk firmaları, danışmanlık şirketleri ve tercüme şirketi bulunmaktadır. 
Persiad (Perpa Sanayici ve İşadamları Derneği) 1993 yılında kurulmuş, üyeleri Perpa firma sahiplerinden oluşan bir dernektir. 
Konumu büyüklüğü ve ekonomiye yaptığı katkılarla Türkiye’nin en büyük ticaret merkezi, Avrupa’nın ise en büyük monoblok yapısı ve yılda oldukça büyük ekonomik getiriye sahip bir ticaret kompleksi.

Perpa Ticaret Merkezi ve yoğun iş temposu yerel ve global pazarda büyük hızla devam etmektedir. Tüm bunların yaşanması sırasında global çerçevede faaliyet gösteren birçok firmanın tercüme ve çeviri talepleri Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından yürütülmektedir.

PERPA Ticaret Merkezi’nde Okeanos Tercüme’nin Sağladığı Tercüme Hizmetleri
Perpa Ticaret Odası Şirket Kuruluşu Tercüme ve Çeviri Hizmetleri
Son dönemde yapılan düzenlemelr sonrasında şirket kuruluşu işlemleri eskisine göre daha kolay ve daha az masrafla kısa zamanda gerçekleştirilmektedir. Yalnız yine aynı yönetmelikte yer aldığı gibi yabancı sermayeli şirket kuruluşu veya yabancı ortaklı şirket kuruluşu ya da sicil tasdiki işlemlerinde yabancı kişilerin noter onaylı pasaport tercümesi ve çevirisi ve yeminli sözlü tercüme işlemlerine noterde ve Ticaret Odası’nda ihtiyaç bulunmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm PERPA Ticaret Odası’nda şirket kuruluşu sözlü tercüme işlemlerinde anlık hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Deneyimli ve terminolojik becerisi yüksek ekibi ile noter onaylı pasaport tercümesi ve yeminli sözlü şirket kuruluşu tercümesinde yer almaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi PERPA A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofisinde lokasyon avantajı sayesinde PERPA Ticaret Odası’na olan birkaç kat uzaklığı ile en hızlı sözlü tercüme hizmetini sunmaktadır.

Beyoğlu 25. Noterliği’nde Tercüme ve Çeviri Hizmeti
Noter işlemleri hayatımızda sandığımızdan daha çok yer almaktadır. Vekaletname, gayrimenkul alım satım devir işlemleri, araç satış, şirket kuruluşu, noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri vb bireysel ya da kurumsal olarak çok sayıda işlem sırasında noterlik makamında işlem yaptırılmaktadır. Eğer işlem yaptıran taraflardan bir ya da birkaçı yabancı ülke vatandaşı ise bu işlemler sırasında ilk yapılması gereken işlem noter onaylı pasaport tercümesi ve noter onaylı pasaport çevirisi işlemidir. Sonrasında yabancı ülke vatandaşının yaptıracağı işlemin trüne göre ve diline göre sözlü yeminli tercüme ve sözlü yeminli çeviri işlemi gerçekleştirilir. PERPA Beyoğlu 25. Noterliği’nin bir üst katında bulunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerinin Beyoğlu 25. Noterliği ve Perpa Ticaret Merkezi civarındaki noterliklerde işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri hizmeti sunmaktadır. 

Perpa Ticaret Merkezi Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Tercüme Hizmeti
Perpa Ticaret Merkezi ticari faaliyetlerin geniş kapsamlı olması ve iş yoğunluğuna bağlı olarak çok sayıda Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri hizmeti talebi bulunmaktadır. Firmaların faaliyet gösterdiği pazara, taleplere göre yapılan işlemler ve diller farklılık göstermektedir. 
Perpa Ticaret Merkezi’nde Arapça Yeminli Tercüme ve Arapça Yeminli Çeviri Hizmeti
Ülkemizde özellikle son yıllarda artan Arap vatandaş nüfusuna bağlı olarak Arapça tercüme ve Arapça çeviri hizmet talebi ciddi oranda artış göstermektedir. Perpa Ticaret Merkezi olması sebebiyle taleplerin büyük çoğunluğunu Arapça şirket kuruluş işlemleri oluşturmaktadır. Arap vatandaşların şirket kuruluşları sırasında PERPA Arapça yeminli tercüme ve Arapça noter onaylı pasaport tercümesi, Arapça sözlü tercüme ve Arapça sözlü yeminli tercüme işlemleri oluşturmaktadır. 

İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri, İngilizce yeminli tercüme, İngilizce noter onaylı tercüme hizmet talebi Türkiye’nin genelinde olduğu gibi Perpa Ticaret Merkezi’nde de ilk sırada yer almaktadır. Perpa Ticaret Merkezi sınırları dahilinde noterde İngilizce noter onaylı tercüme ve İngilizce noter onaylı çeviri hizmeti, Ticaret Odası’nda İngilizce sözlü tercüme ve İngilizce sözlü çeviri işlemleri talep görmektedir. Profesyonel ve yeminli tercüman ekibi ile Perpa Ticaret Merkezi kapsamında yürütülen birçok işlemde İngilizce tercüme ve İngilizce çeviri himzeti Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme firması tarafından A Blok 9. Kat 1184 numaralı ofiste yıllardır gerçekleştirilmektedir. 
Perpa Ticaret Merkezi Vize Evrakları Tercüme ve Çeviri Hizmetleri
Tüm vize başvurularında gidilecek ülkenin diline çevrilecek bir dünya evrak bulunmakta ve bunların nasıl gerçekleştirileceği konusunda ciddi endişe edilmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi PERPA Ticaret Merkezi sınırları dahilinde gerçekleştirilmek istenen vize yeminli tercüme ve vize yeminli çeviri işlemlerinde tüm vize evraklarının istenilen dilde ve noter onaylı vize tercüme ve noter onaylı vize çeviri işlemleri yeminli tercüme ve yeminli çeviri kapsamında gerçekleştirilmektedir.
PERPA yeminli tercüme ve PERPA yeminli çeviri kapsamında nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika gibi evrakların yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri başta İngilizce yeminli tercüme, Arapça yeminli tercüme, Rusça yeminli tercüme, Farsça yeminli tercüme, İspanyolca yeminli tercüme, Romence yeminli tercüme, İtalyanca yeminli tercüme başta olmak zere tüm dillerde gerçekleştirilmektedir.
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana tüm projelerinde olduğu gibi Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri işlemlerinde etik ve ilkelerinde bağlı çalışmalarını uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme anlayışı ile birleştirerek yıllardır yürütmektedir.

Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri işlemi konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!