Portekizce Tercüman

Portekizce Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş Portekizce tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yurt içi ve yurt dışında geniş Portekizce tercüman kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Birçok farklı dosya formatında ve her terminolojide ayrı uzmanlık alanına sahip Portekizce tercüman ve editör ekibi ve yılların deneyim ve bilgi birikimi ile müşteri talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilen ve bu doğrultuda işleyişi planlayabilen profesyonel ve kurumsal vizyona sahip koordinasyon ekibi ile hizmet vermektedir.

Portekizce tercüman özellikleri:

  • Türkçe ve Portekizce’yi anadil düzeyinde yazıyor ve konuşuyor olmak
  • En az bir terminolojik alanda uzmanlık sahibi olmak
  • Çeşitli dosya formatları, yazılım ve uygulamalarda çalışabiliyor olmak
  • Sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına açık olmak

Yeminli Portekizce tercüman olma şartları ise;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydının bulunmaması
  • Yazılı ve sözlü tercüme işlemini her iki dil yönünde gerçekleştirebilecek dil yetkinliğine sahip olmak
  • Dil bildiğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebiliyor olmak
  • Yemin zaptı çıkardığı noterlik makamının bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

Yukarıdaki kriterleri internette çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok firmanın Portekizce tercüman iş ilanları sayfalarında da görmek mümkündür.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, ilk etapta merkez ofisinin bulunduğu il sınırları içerisinde Portekizce yeminli tercüme İstanbul olarak sonrasında ise yurt içi ve yurt dışında birçok bireysel ve kurumsal şirkete hizmet sağlamaktadır.

Bu anlamda sektörün markalaşmış öncü firmalarından biri olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve yeminli Tercüme, tüm kadrosunda olduğu gibi Portekizce tercüman kadrosunu da almaya hak kazandığı EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde değerlendirerek istihdam sağlamaktadır.

Portekizce tercüman ve tercüman adaylarına kariyer yaşamlarında staj ve çalışma imkanı sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme aynı zamanda vizyon ve misyonunu tüm ekibi ile paylaşmakta ve aynı bakış açısına sahip olarak ilerlemektedir.

Portekizce tercüman olmak hakkında daha fazla bilgi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tradresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!