Portekizce Tercüme

Portekizce Tercüme

Genellikle kurumsal olarak ihtiyaç duyulan Portekizce tercüme hizmetine bireysel talep yoğunluğu da giderek artmaktadır.

Portekiz başta olmak üzere Brezilya, Angola, Yeşil Burun Adaları, Doğu Timor, Gine-Bissau, Ekvator Ginesi, Mozambik, Sao Tome ve Principe’de resmi dil konumunda olan Portekizce dünyanın en çok konuşulan 6.dili olarak önemini git gide artırmaktadır.

Portekiz AB üyeliği sürecinde Türkiye’ye destek veren ülkeler arasındadır. Türkiye ve Portekiz ticari, ekonomik, turizm ilişkileri açısından işbirliği içerisinde olan iki ülkedir. Özetle Türkiye Portekiz ilişkilerinin dostane biçimde olması Portekizce Türkçe çeviri hizmetine olan talepleri artırmıştır.

Tıp, hukuk, ticaret, sosyal bilimler, fen bilimleri, mühendislik, havacılık, denizcilik, bilişim, edebiyat, ekonomi, siyaset, turizm gibi alanlarda kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı, CE belgesi, teknik şartname, tez, makale, dergi, ders kitapları, tıbbi cihaz kullanım kitapçıkları, roman, poliçe, bilanço gibi evraklar Portekizce Türkçe çeviri, Türkçe Portekizce çevirisine ihtiyaç duyulan içerikler arasındadır.

Sözleşme, doğum belgesi, evlilik belgesi, vekaletname, diploma, mahkeme evrakları, vize evrakları, nüfus kayıt örneği, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, SGK hizmet dökümü, vergi levhası, adli sicil kaydı, kapasite raporu, banka ekstresi, sağlık raporu gibi belgelerin de Portekizce yeminli tercümesine gerek duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi hukuki, tıbbi, teknik, akademik, ticari vb. pek çok alanda uzmanlık sahibi Portekizce tercüman kadrosuyla hem kurumsal firmalara hem de bireysel müşterilerine kaliteli ve güvenilir Portekizce tercüme hizmeti sağlamaktadır.

 Müşterilerinin talep, beklenti ve ihtiyaçlarını en şekilde analiz edebilen nitelikteki proje koordinatörleri, tercüman kadrosu, editör ve kontrolör ekibiyle çalışmalarını profesyonel bir biçimde yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden etik değerler çerçevesinde faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de bulunan konumuyla kaliteli ve güvenilir çeviri hizmetinin yanı sıra ulaşılabilir çeviri hizmeti de sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketinin Portekizce tercüme ve portekizce tercüman hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir veya www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşterime temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!