Portekizce

Portekizce

Portekizce alanında uzman ve deneyimli tercüman kadrosu ile faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri kapsamında tercüme hizmeti sunmaktadır.

Portekiz Türkiye arasında gerçekleştirilen tüm ticari, hukuki, finansal, tıbbi, akademik çerçevede bireysel ya da kurumsal anlamda Portekizce tercüme ihtiyacı doğmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Portekizce tercüme işlemini çoklu kontrol sistemi ile tercüme, edit, kontrol aşamalarına tabi tutmakta ve bu sayede hatayı minimize etmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde Portekizce tercüme yapım aşamaları;

  • Kaynak dilin ve terminolojinin belirlenmesi
  • Hedef dilin tespiti
  • Hedef ve kaynak dile ve terminolojiye uygun tercüme ekibi planlamak ve tercüme ekibini atamak
  • Teslim tarihini belirlemek ve teslim tarihine uygun programlama yapmak
  • Tercüme projesinin tamamlanması ve tüm işlemlerin bitmesinin ardından teslimatını gerçekleştirmek

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tüm Portekizce tercüme projelerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları sürecine bağlı kalarak sürdürmektedir. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları uluslar arası geçerliliği bulunan ve tercüme sektörüne özgü oluşturulan standartlardır. Bu standartlar Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketine tüm dillerde olduğu gibi Portekizce tercüme alanında da çeviri kalitesini stabilize etme imkanı sağlamaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketini tercüme sektöründe lider haline gelmiş olmanın en büyük noktalarından biridir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı ile her projede farklı bir süreç yaşamakta ve müşterilerinin tüm ihtiyaç ve taleplerini yerine getirebilmektedir.

Tüm tercüme projelerinde ve Portekizce tercüme projelerinde sahip olduğu müşteri paneli sayesinde şeffaflık ve güveni sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdüren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme uzman ekibi ile başarı elde etmektedir.

Portekizce tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!