Portekizceden Türkçeye Çeviri

Portekizceden Türkçeye Çeviri

Portekizcenin son zamanlarda ticari, siyasi ve turistik vb. ilişkilerde artan önemine bağlı olarak pek çok alanda Portekizcen Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Türkiye ile Portekiz arasındaki üniversiteler arası değişim programlarına bağlı olarak, gelişen Portekiz Türkiye ticari ilişkileri bağlamında, evlilik, vize ve vatandaşlık işlemleri için pek çok belgenin, metnin ve içeriğin Portekizcen Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviri talep edilmektedir.

Portekizcen Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çevirisine ihtiyaç duyulan belgeler, metinler ve içerikler arasında diploma, transkript, sabıka kaydı, bekarlık belgesi, evlilik belgesi, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, vekaletname, imza sirküleri, sağlık raporu, kullanım kılavuzu, katalog, broşür, web sitesi, yazılım, otomasyon, akademik ya da tıbbi makaleler, tez ya da ödevler, mahkeme evrakları ve sözleşmeler bulunmaktadır.

Belirli bir uzmanlık alanının terminolojisine hakimiyet gerektiren söz konusu içerikler teknik, hukuki, tıbbi, ticari, akademik vb. terminolojilere hakim Portekizce tercüman kadrosu aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra Portekizce ve Türkçe birbirinden oldukça farklı iki dil, Portekiz kültürü ve Türk kültürü birbirinden farklı iki kültürdür. Dolayısıyla Portekizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviri işlemini gerçekleştirecek olan Portekizce tercüman kadrosu Portekizcenin ve Türkçenin dilbilgisel ve anlamsal özelliklerini gözeten, hem Portekiz hem Türk kültürü hakkında bilgi sahibi, her iki dil yönünde de çeviri yapmak üzere yeterli kişilerden oluşmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Portekizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviri işlemini gerçekleştirmek üzere profesyonel Portekizce tercüman kadrosuyla çalışmaktadır.

Her iki dil yönüne de hakim, belirli bir uzmanlık alanı bulunan ve tecrübe sahibi Portekizce tercüman kadrosuyla sağladığı kaliteli ve güvenilir Portekizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviri hizmetiyle müşteri memnuniyet seviyesini yukarılarda tutmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Portekizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden Portekizceye çeviriPortekizce tercüman ve Portekizce tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr ya da info@okeanostercume.com.tr adreslerinden bizlere ulaşabilir, 0553 910 31 32 ya da 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!