Profesyonel Fransızca Tercüme

Profesyonel Fransızca Tercüme

26 ülkede resmi dil statüsünde olup yaklaşık 270 milyon insan tarafından konuşulan Fransızca, en çok tercümesi talep edilen diller arasında yer almaktadır. Ticari, hukuki, tıbbi başta olmak üzere pek çok alanda aranan Fransızca tercüme işlemi her biri alanında uzman Fransızca tercüman kadrosuyla profesyonel Fransızca tercüme hizmeti sağlayan bir tercüme bürosu tarafından sağlanmalıdır.

Tercüme işleminin profesyonel bir biçimde gerçekleştirilmesi için Fransızca tercüme işlemini gerçekleştiren tercümanın hem kaynak dilin hem de hedef dilin özelliklerine, dilbilgisel yapılarına ileri düzeyde hakim olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra Fransızca tercümanın tercüme işlemini gerçekleştireceği alanla ilgili terminolojik bilgiye sahip olması da oldukça büyük önem taşımaktadır. Profesyonel Fransızca tercüme için diğer bir koşul ise Fransızca tercümanın Fransızca tercüme işlemini tam ve doğru bir biçimde gerçekleştirmesidir. Tüm bu koşulları sağladığı takdirde profesyonel Fransızca tercüme işlemi gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri belirli bir uzmanlık alanına (tıbbi, teknik, hukuk, akademik, finansal, ticari, edebi vb.) sahip Fransızca tercüman kadrosuyla profesyonel Fransızca tercüme hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana etik değerler çerçevesinde EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda çalışmalarını sürdürmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kullanım kılavuzu, el kitapçığı, broşür, katalog, teknik şartname gibi belgeler için Fransızca teknik çeviri, mahkeme kararları, kanun ve yönetmelikler, vekaletname gibi belgeler için Fransızca hukuki çeviri, ameliyat raporu, epikriz raporu, ilaç prospektüsü, tıbbi makale gibi belgeler için Fransızca tıbbi çeviri hizmeti, diploma, transkript, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi gibi belgeler için Fransızca yeminli tercüme hizmeti en profesyonel biçimde alanında deneyimli ve donanımlı Fransızca tercüman kadromuz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Tercüme sektörünün önde gelen çeviri firmalarından biri olarak uygun fiyatlarda kaliteli Fransızca tercüme sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurumsal anlamda kendini her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin profesyonel Fransızca tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr ya da info@okeanostercume.com.tr adreslerinden bizlere ulaşabilir, 212 221 45 21 ya da 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!