Profesyonel Tercüme

Profesyonel Tercüme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel tercüme hizmetini geniş ve uzman ekibi ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri eşliğinde gerçekleştirmektedir.

Çeviri hizmeti birçok alanda faaliyet gösteren ve uluslararası platformda prosesini gerçekleştiren firmalar ve bireysel yurt dışı bağlantıları bulunan kişiler tarafından talep edilmektedir.

Profesyonel tercüme hizmeti gerçekleştirilirken yerine getirilmesi gereken birçok kriter mevcut olup Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel tercüme veya profesyonel çeviri hizmetini uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Profesyonel tercüme hizmetinin sadece iyi bir çeviri hizmeti olmadığının bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, doğru iletişim, doğru iş prosesi, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmak gerektiğinin bilincindedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı kalmış bu tutumunu tüm ekibine de aktarmıştır.

Merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisinde iş dünyasının ve sektörel gelişimin nabzını tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde şeffaflık ve güveni müşterilerine aktarabilmektedir.

Profesyonel tercüme hizmeti kriterlerinden bazıları;

  • Doğru dil bilgisi ve gramer kullanımı
  • Doğru terminoloji kullanımı
  • Doğru dosya formatı üzerinde çalışma yapılmalı
  • Proje süreci müşteri ihtiyaçlarına göre planlanmalı
  • Doğru zamanda dosya teslimatı yapılmalı

Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme, teknik çeviri, akademik çeviri, hukuki çeviri, ticari çeviri ve tüm tercüme işlemlerinde kalite standartlarına bağlı kalarak iş akışını gerçekleştirmektedir.

Tüm bunların yanı sıra yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetini profesyonel tercüme hizmeti anlayışı ile sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu bağlamda Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği ile çözüm ortaklığı yapmakta ve tüm tasdik işlemlerini eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel tercüme hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!