Romence Yeminli Tercüme

Romence Yeminli Tercüme

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme,  geniş uzman Romence yeminli tercüman kadrosu ile tüm dillerde sağladığı başarıyı Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri hizmetini müşterilerine sunduğu avantajlar ile sürdürmektedir.

Günümüzde bakanlıkların bile kamu personeli aradığı Romence dilinin kullanım alanları her geçen gün genişlemektedir.

Geçen yıl kutlanan Romanya Türkiye ilişkilerinin 140. Yılında da olduğu gibi Romanya Türkiye arasında uzun soluklu ve yakın ilişkiler yaşanmış bu bağı kuvvetlendirmek adına yeni düzenlemeler ve çalışmalar devam etmektedir. Romence’nin genişleyen kullanım alanına bağlı olarak, profesyonel dil bilen kişi ya da kurumlara olan ilgi de artış göstermektedir. Bu bağlamda Romence yeminli tercüme bürosu arayışı da aynı doğrultuda gerçekleşmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm tercüman, editör ve denetmen kadrosunu yurtdışı üniversitelerde mimar, mühendis, avukat, doktor, akademisyen, dil edebiyat gibi birçok alanda Romence dilinde eğitim almış ya da Türkiye’de ilgili üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun geniş bir kadro oluşturur ve belirli aralıklarla denetim ve testlerden geçerler.

Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri işlemi Türkiye’de evlilik ve nikah işlemleri, vatandaşlık ve ikamet işlemleri, vize işlemleri, eğitim, lojistik ve dış ticaret işlemleri en çok talep gören alanlardır. Bu alanlar kapsamında birçok evrakın Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri işlemi yapılmaktadır.

Romence, sadece Romanya’da değil Moldova başta olmak üzere birçok ülkede varlığını sürdürmekte olduğundan diğer ülkeler kapsamında da işlem hacmi bulunmaktadır. Nüfus cüzdanı tercümesi, doğum belgesi tercümesi, ikametgah tercümesi, pasaport tercümesi, ehliyet tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, sabıka kaydı tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, imza sirküleri tercümesi, vergi levhası tercümesi, vekaletname tercümesi, sicil gazetesi tercümesi, ruhsat tercümesi, mahkeme kararı tercümesi, maaş bordrosu tercümesi, kaza raporu tercümesi, dilekçe tercümesi, doktor raporu tercümesi, rapor tercümesi, temyiz belgesi tercümesi, diploma tercümesi, transkript tercümesi, tasdikname tercümesi, askerlik belgesi tercümesi, tapu tercümesi, muvafakatname tercümesi, evlilik cüzdanı tercümesi, sözleşme tercümesi, ithalat ihracat belgeleri tercümesi, apostil tercümesi, uygunluk belgesi tercümesi, sertifika tercümesi, taahhütname gibi evrakların çeşitli alanlarda kişi ve kurum talebi doğrultusunda Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Uygun Fiyat, Kalite ve Hız Kriterleri Dahilinde Romence Yeminli Tercüme

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi faaliyet gösterdiği ilk günden itibaren vizyon ve misyonu ışığında etik ilkelerine ve değerlerine bağlı yaklaşımlarını tercüme sektörünün en çok aranan üçlüsü olan hız, kalite ve uygun fiyatla birleştirerek Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri hizmeti sunmaktadır.

Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri işlemi; Romence Türkçe arasında yazılı ve sözlü tercüme hizmeti yapabilen ve bunu lisans diploması ve transkript ile ispat edebilen Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek edindiği unvan kapsamında tercüme edilmiş evraka ıslak imza ve kaşe yaparak gerçekleştirmektedir.

Nikahta  Romence Yeminli Tercüman

Romanya uyruklu vatandaşların Türk vatandaşları ile Türkiye sınırları içerisinde yapılan evlilik ve nikah işlemleri sırasında Romanya uyruklu vatandaşın ülkesinden getirdiği evraklar ve pasaportunun Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri işlemine ihtiyaç duyulmakta ayrıca nikah işlemi sırasında Romence yeminli tercüman nikah saatinde Romanya uyruklu vatandaşa Romence yeminli sözlü tercüme ve Romence yeminli sözlü çeviri işlemi yapması gerekmektedir.

Romanya uyruklu vatandaşların Türkiye’de kamu kurumlarında ve birçok resmi kurumda yaptıkları işlemler sırasında Romence yeminli sözlü tercüman bulundurması ve işlem sırasında sözlü Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda gayrimenkul alım satım devir, mahkemede ya da ifade verirken, nüfus ve göç idaresi, ticaret odası gibi işlemlerde ya da ithalat ve ihracat kapsamında ürün, ekipman ve cihazların ya da katalog, broşür, web sitesi ya da dokümanlarının ya da transfer evraklarının Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri hizmeti yapılmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri hizmetini kurumsal bağlamda geniş kadrosu ile yıllardır başarı ile sürdürmektedir.

Romence yeminli tercüme ve Romence yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercme.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!