Rusca Ceviri

Rusca Ceviri

Edebiyattan, sanata, ticaretten, turizme pek çok alanda rağbet gören Rusca ceviri oldukça revaçta olan bir çeviri dilidir.

Rusya, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Osetya, Abhazya’nın resmi dili olan Rusça bugün çeviri sektöründe önemli bir statüde yer almaktadır.

Türkiye Rusya ilişkilerinin akademik çalışmalar, ticari faaliyetler bağlamında gelişmesi, Rusya’dan Türkiye’ye her yıl düzenli olarak yapılan turist ziyaretleri Turkce Rusca ceviri, Rusçadan Türkçeye çeviri taleplerini üst düzeylere çıkarmıştır.

Doğal gaz ihracatında bir numara olan, bilim alanında İngilizceden sonra en revaçta olan, dünyanın en büyük askeri güçlerinden birisine sahip olan, sanat ve edebiyatta sayısız eser veren Rusya’nın dili Rusçanın çevirisi bu bağlamda oldukça önemlidir.

Çeviri bağlamında böylesi önemli bir statüde yer alan bir dilin çeviri işlemi alanında uzman, çeviri sektöründe kendini kanıtlamış bir çeviri firması aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bir müşterinin çeviride aradığı kaliteyi sağlayan hizmet anlayışıyla Rusca ceviride enlerdedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı gibi belgelerin Rusça teknik çevirisi, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası gibi belgelerinizin Rusça ticari çevirisi, şartname, sözleşme, genelge, mahkeme kararı gibi belgelerin Rusça hukuki çevirisi, tez, tez özeti (abstract), makale gibi belgelerinizin Rusça akademik çevirisi alanlarında deneyim sahibi, profesyonel Rusça tercüman kadrosu aracılığıyla sağlanmaktadır.

Kariyerinizde, hukuki işlerinizde, sağlık durumunuzla ilgili konularda sizin için önemli ve değerli olan belgelerin Rusca cevirisine en az sizin kadar önem ve değer veriyor, işimizi sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli noktalardan birisi, bundan dolayı her gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Her dilde olduğu gibi Rusca ceviride de kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak doğum belgesi, pasaport, kimlik, aile cüzdanı, evlilik belgesi, boşanma belgesi, vekaletname, muvafakatname gibi belgelerinizin Rusça yeminli çevirisini de gerçekleştiriyoruz.

Rusca ceviri, Turkce Rusca ceviri, Rusçadan Türkçeye çeviri hizmetimizle ile alakalı olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan veya 212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!