Rusça İngilizce Çeviri

Rusça İngilizce Çeviri

Hint-Avrupa dil ailesinin Slav dillerinde yer alan Rusça ve Hint-Avrupa dil ailesinin Germen dilleri arasında yer alan İngilizce arasında gerçekleştirilen çeviri işlemi oldukça yoğundur. Ticari, siyasi, hukuki, tıbbi, diplomatik vb. bir sürü bağlamda Rusça İngilizce çeviri işlemi talep edilmektedir.

Kiril alfabesiyle yazılan Rusça ve Latin alfabesiyle yazılan İngilizce görünüşe bakıldığında ikisi de birbirinden oldukça farklı diller olarak görünmektedir. Ancak yapısal anlamda bakıldığında iki dilinde çekimli (bükümlü) diller sınıfında yer aldığı görülmektedir. Söz konusu durum Rusça İngilizce çeviri işlemini diğer dil ailelerine ve farklı yapılara sahip dillere nazaran daha kolay yapılası kılmaktadır. Ancak iki ülke kültürünün birbirinden oldukça farklı olması etkeni de Rusça İngilizce çeviri işlemi gerçekleştirilirken hesaba katılması gereken durumlar arasındadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi hem Rusçaya hem de İngilizceye anadili düzeyinde hakim tercümanlar tarafından Rusça İngilizce çeviri hizmeti sağlamaktadır. İki dili birbirine son derece profesyonel koordine eden tercüman kadrosuna sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Rusça İngilizce çeviri hizmetinin en çok talep gören  ticari, tıbbi, hukuki ve akademik olmak üzere pek çok alanında uygun fiyatlarıyla, kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli tercüme şirketi hem çeviri İngilizce hem de Rusça çeviri alanında Avrupa’da düzenlenmiş uluslar arası kalite standartları yönergeleri doğrultusunda işleyişini düzenlemekte ve uluslar arası standartlara uygun kaliteli çeviri hizmeti vermektedir.

Kuruluşundan bu yana etik ilkeler çerçevesinde çalışmalarını sürdürüp her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya çalışan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çizgisini hiçbir zaman bozmadan kendini her geçen gün yenilemekte ve müşterilerinin talep, beklenti ve ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sağlamak için kendini geliştirmektedir. Rusça Türkçe dil çiftinde olduğu gibi Rusça İngilizce dil çiftinde de en kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi birincil önceliği olan müşteri memnuniyetini her zaman önemsemektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin rusça ingilizce çeviri hizmeti ile ilgili olarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilir, 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!