Rusça İngilizce Tercüman

Rusça İngilizce Tercüman

Birçok sektörde farklı pozisyonlarda Rusça İngilizce tercüman iş olanakları bulunmaktadır. Ülkeler arasında gerçekleşen ticari, bireysel, vize, evlilik, ikamet, eğitim gibi birçok işlemde tercümeye ihtiyaç duyulur ve rusça ingilizce tercümanlar görev alır.

Rusça İngilizce tercüman adayları freelance ya da tam zamanlı olarak tercüme şirketlerinde, dış ticaret şirketlerinde, ilgili kamu kurumlarında, hastanelerde, uluslar arası firmalarda iş imkanı bulabilirler.

Rusça İngilizce Tercüman Özellikleri Nasıl Olmalı?

  • Rusça İngilizce tercümanlar sorumluluk sahibi
  • Her iki dilin dilbilgisi ve gramerine hakim
  • En az bir terminolojik alanda uzman
  • Belirli yazılım ve uygulamaları kullanabilecek teknik bilgiye sahip kişiler olmalıdır.

Rusça İngilizce Yeminli Tercüman Nasıl Olunur?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydı bulunmuyor olmak
  • Rusça, İngilizce ve Türkçe dillerinde yazılı ve sözlü çeviri yapabiliyor olmak
  • Dil bildiğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispatlayabiliyor olmalı.
  • Yemin zaptı çıkarılan noterlik makamı ile aynı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş ve uzman rusça ingilizce tercüman kadrosu ile İstanbul’un merkezi Şişli’de faaliyet göstermektedir. Yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme işlemlerini Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile sürdürmektedir.

Rusça İngilizce tercüman kadrosunun oluşumunda ve tüm tercüme projelerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet verilmektedir. Belirli test ve değerlendirmelere tabi olarak ve EN 15038 Hizmet Kalite Yönergelerine bağlı kalarak rusça ingilizce tercüman ve Rusça Türkçe tercüman alımı gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu alanda sektörün lider markaları arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmüş ve tüm hizmetlerini uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir araya getirerek sunmuştur.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanpstercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!