Rusça Tercüman

Rusça Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana geniş Rusça tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Rusya Türkiye ile en yoğun ilişki içerisinde olduğu ülkelerden biri olup coğrafi yakınlığı sebebiyle de sık sık ticaret ve fiziksel ilişkilerin yaşandığı bir ülkedir. Bu nedenle Türkiye’de çok sayıda Rusça tercüme ve Rusça çeviri projesi yürütülmekte ve çok sayıda Rusça tercüman veya Rusça çevirmen yer almaktadır.

Rusça tercüman olma şartları ise;

  • Anadil düzeyinde Rusça ve Türkçe bilmek
  • En az bir alanda uzmanlaşmış olmak
  • Rusça yeminli tercüman olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Rusça yeminli tercüman olmak için sabıka kaydının bulunmaması
  • Rusça yeminli tercümanın yemin zaptını çıkardığı noterlik makamı ile aynı sınırlar içerisinde ikamet etmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Kiril alfabesi ile yazılan Rusça diline dair çok sayıda projeye başarı ile imza atmıştır. Rusça teknik tercüme, Rusça hukuki tercüme, Rusça akademik tercüme projeleri ve çok daha fazlasında her bir terminolojide uzmanlaşmış kadro ile çalışan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle geniş Rusça tercüman ekibi ile uluslararası standartlarda hizmet sağlamaktadır.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları sertifikasına sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm projelerini bu prosedüre uygun olarak yürütmektedir.

Türkiye’deki Rus uyruklu vatandaşların nüfus çoğunluğunu göz önünde bulundurursak adliye, nikah daireleri, tapu daireleri ve büyük organizasyon ve sempozyumlar gibi birçok alanda bu konuda bir Rusça tercüme bürosundan aranılandan fazlasını sunmaktadır.

Rusça tercüman olmak ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!