Rusça Yeminli Tercüme ve Rusça Yeminli Çeviri Hizmeti

Rusça Yeminli Tercüme ve Rusça Yeminli Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri hizmeti uygun fiyat, kalite hızlı tercüme ilkeleri kapsamında yürütülmektedir. 
Rusça, dünyanın en yaygın dilleri arasında yer almakta ve Rusça tercüme ve Rusça çeviri kapsamında da bu bağlamda geniş çalışmalar yürütülmektedir. 
Rusça Hint Avrupa dillerinin Doğu Slav grubuna aittir. Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biri olan Rusça’da en önemli unsur vurgu olup Latin alfabesi tam karşılayamamakta ve Kiril alfabesi ile yazılmaktadır. Dolayısıyla Rusça’da kelimeleri öğrenirken vurguyu da öğrenmek gerekmektedir. Rusça, dilinin ortaya çıkış tarihi 858 yılına dayanmaktadır. Yaklaşık 20 ülkede anadil olarak kullanılmakta ve dünya üzerinde yaklaşık 277 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. 
Rusya ile Türkiye arasında gerçekleştirilen tüm ilişkilerde Rusça tercüme ve Rusça çeviri işlemi talebi oluşmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu taleplere geniş tercüman kadrosu ile yanıt verebilen sektörün öncü firmalarından biridir. 
Özellikle ithalat ve ihracat sırasında gümrük evrakları, lojistik işlemleri gibi birçok ticari alanda Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri işlemi talep edilir. Rusya ile yapılan ticari işlemlerde; ticari belgeler, ticari yazışmalar, ticari faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, ticari teklifler, raporlar, bankacılık evrakları, finansal belgeler, toplantı dokümanları, vekaletname, nevi değişikliği, kapanış belgesi, dolaşım sertifikası tercümesi, ATA karnesi tercümesi, ATR dolaşım belgesi tercümesi, EUR-MED dolaşım belgesi tercümesi, dilekçe tercümesi, sicil tasdiknamesi tercümesi, mümessillik belgesi, toplantı notları, yönetim kurulu kararı, vergi levhası tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, ticaret sicil gazetesi, kuruluş mukavelesi, şirket ana sözleşmesi, İK raporu, genel kurul kararı, iş yazışmaları tercümesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, teminat mektubu, şirket sunumu, basın ilanı, şirket bülteni, yetki belgesi, tadil tasarısı, fiyat indeksi, geçici kabul tutanağı, kesin kabul tutanak, işletme belgesi, etik kurallar, çalışma esasları, iş sözleşmesi, özel durum açıklamaları, şube açma belgesi, taşınma belgesi, taahhütname ve ortaklık anlaşmaları gibi evrakların Rusça ticari tercüme ve Rusça ticari çeviri işlemleri gerçekleştirilir. Bu ticari evrakların büyük çoğunluğu Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri olarak talep edilmektedir. 
Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri işlemi Perpa yeminli tercüme şirketine bağlı çalışan geniş Rusça yeminli tercüman kadrosu tarafından yürütülmektedir.
Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan merkez ofisinde hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu alanda da lider Rusça yeminli tercüme bürosu olarak uluslararası kalite standartları kapsamında hizmet vermektedir. 
Firmaların ve teknik ürünlerin dokümanlarında Rusça teknik tercüme ve Rusça teknik çeviri alanında tercüme sektörüne özel düzenlenen EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tekliften teslimata kalite prosedürünü uygulamaktadır. 
Müşteri memnuniyetinin ilk sırada yer aldığı Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Rusça teknik tercüme ve Rusça teknik çeviri kapsamında; katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları işleme alınmaktadır. Rusça teknik tercüme ve Rusça teknik çeviri işlemi yapılırken teknik tercüme ekibinin alanında uzman deneyimli ve profesyonel olması gerekmektedir. 
Tüm ticari ve uluslararası işlemlerin ilk önceliği olarak Rusça hukuki tercüme ve Rusça hukuki çeviri işlemi vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler e daha fazlası evrakın işlemi gerçekleştirilir. Rusça hukuki tercüme ve Rusça hukuki çeviri yapılırken alanında uzman, hukuk fakültesi mezunu ve yasalar hakkında bilgi sahibi anadil düzeyinde dil becerisi olan tercümanlar tarafından yapılmalıdır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirket kuruluşu, ithalat, ihracat, vize, vatandaşlık, eğitim, sağlık, evlilik, mahkeme gibi tüm işlemlerde Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri hizmetini son teknolojiye sahip altyapısı sayesinde başarı ile sürdürmektedir. 
Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri işlemleri Perpa Ticaret Merkezi, Perpa A Bloktaki ofisinde nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütnameler başta olmak üzere anlık neticelendirilmektedir. Rusça yeminli tercüme bürosundan daha fazlasını sunmayı amaçlamış olan Okeanos kurulduğu günden bu yana etik ilkeleri ve değerleri çerçevesinde hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. 

Rusça yeminli tercüme ve Rusça yeminli çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!