Rusça Yeminli Tercüme

Rusça Yeminli Tercüme

Rusça yeminli tercüme, Rusya’nın Türkiye ile siyasi, diplomatik, ticari, hukuki, turistik vb. ilişkiler bağlamında sürekli iletişim ve etkileşim halinde bulunmasından dolayı bugün sıklıkla talep edilen hizmetler arasında yer almaktadır.

Ticaret sicil gazetesi, ticari yazışmalar, vergi levhası, faaliyet belgesi, yetki belgesi, CE belgesi vb. ticari evraklar Rusya ve Türkiye arasında gerçekleştirilen ticari işlemler esnasında Rusça yeminli tercümesine ihtiyaç duyulan evraklar arasındadır. Bunun yanı sıra mahkeme evrakları, dava dilekçeleri, vekaletname, muvafakatname, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, sözleşme ve anlaşma gibi hukuki belgelerin de hukuki süreçler doğrultusunda Rusça yeminli tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Türkiye’nin Rusya’nın ticaret yaptığı ülkeler arasında ilk sıralarda bulunması durumu da Türkçe Rusça çeviri işlemi için zemin hazırlayan durumlar arasındadır 20 ülkede anadil statüsünde olan ve yaklaşık 270 milyon insan tarafından konuşulan Rusça geleceğin ticaret dilleri arasında görülmektedir. Bundan dolayı özellikle son zamanlarda Rusça tercüme talebi eskiye nazaran yükselişe geçmiştir.

Resmi kurumlar tarafından vatandaşlık, ikametgah vb. işlemler için talep edilen Rusça yeminli tercüme büyük hassasiyet, titizlik gerektiren ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Bundan dolayı Türkçe Rusça çeviri işlemini gerçekleştiren tercüman her iki dile de üst düzeyde hakim olmalı dilbilgisi, yazım ve imla kurallarını gözetmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi hem Rusça hem de Türkçeye anadili düzeyinde hakim tercüman kadrosuyla profesyonel Rusça yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır. Teknik, hukuki, akademik, tıbbi, ticari, finansal başta olmak üzere pek çok alanda Rusça tercüme hizmeti bulunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin her biri belirli bir uzmanlık alanına hakim, deneyimli ve donanımlı tercüman kadrosuyla gerçekleştirilmesi zor gibi görünen Rusça tercüme işlemleriniz dahi kolaylaşmaktadır. Avrupa standartlarında sağlanan çeviri hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar aracılığıyla sizin için vazgeçilmez bir tercüme bürosu olma yolunda çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Rusça yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!