Sarıyer Yeminli Tercüme

Sarıyer Yeminli Tercüme

İlçenin Sarıyer adını almasının en yakın ve kabul edilen açıklaması Maden Mahallesi sırtlarında altın madeni ve killi toprak yapısından dolayı bölgenin uzun yıllar Osmanlı Devleti evraklarında da yer alan uzun yıllar “Saıryar” kullanımından geldiği düşünülmektedir. Bugünkü ilçe toprakları 1930 yılına kadar Beyoğlu kazası ile Çatalca Vilayeti sınırları dahilinde olup, 1930 yılında yapılan bir düzenleme sonucu bugünkü Sarıyer ilçesi halini almıştır. İlçe sınırları dahilinde çok sayıda restoran, cafe bar, otellerin bulunması ve ilçe yapılarının dikkat çekici ve özel nitelikte olması sebebiyle turizm açısından ciddi öneme sahiptir. Ayrıca çok sayıda konsolosluk, büyükelçilik, köşkler, yalılar, iskele ve kiliseler bulunmaktadır. Hareketli ve her daim yerli yabancı çok sayıda nüfusu barındıran bu ilçede Sarıyer Yeminli Tercüme hizmetlerine ilçe sınırları içinde devam etmektedir.

Sarıyer Yeminli Tercüme tercüme sektöründe ilçede çok sayıda uluslararası şirkete ve yerli ve yabancı çok sayıda bireysel müşteriye profesyonel hizmet sağlamaktadır. Sarıyer, popüleritesi ve çok uluslu bir ilçe olması, canlı ve kalabalık yaşam tarzı nedeniyle bölgede faaliyette bulunan global pazara dahil olmuş firmalara ve global pazara girmek isteyen firmalar arasında kalabalık ve deneyimli ekibiyle yer almaktadır.

Okeanos Sarıyer Yeminli Tercüme şirketinin tüm dillerde ve tüm terminolojilerdeki özverili çalışmasını projelerinizdeki çeviri kalitesi aracılığıyla yakından inceleme şansı yakalayabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli tercüme hizmeti hakkındaki tüm sorularınızı www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan uzman müşteri temsilcilerimize yöneltebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!