Şirinevler Yeminli Tercüme

Şirinevler Yeminli Tercüme

1980 yıllarına kadar bahçeli, sakin, şirin bir mesken olan Şirinevler son derece nezih aile muhiti olarak bilinmekteydi. 1950’li yıllarda ciddi anlamda özellikle Erzurum ve Bayburt’tan ciddi göç almaya başlayan semt İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı bulunmaktadır. 1964 yılında mahalle olan yerleşim yeri ilk olarak Megaralıların İstanbul’a gelmesiyle sebze ve meyve bahçesi olarak geniş bir kullanım alanına sahipti. Bugün Metro, Metobüs, ve İstanbul’un her yönüne İETT ulaşımı sağlayan aktif ve hareketli yerleşim birimi bugün birçok işletmeye ve yerleşik nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Şirinevler Yeminli Tercüme yerleşim yerinin aktif hareketli iş sahası ve yerleşim bölgesine ayak uydurarak aktif ve profesyonel çalışmalarını bölgede sürdürmektedir.

Şirinevler Yeminli Tercüme bölgenin bünyesinde bulundurduğu ve İstanbul’un bugün ciddi geçiş hattı olan bölgede KOBİ’lerin tüm tercüme taleplerine sadece birkaç dakika içinde cevap vermekte olup, bünyesindeki geniş müşteri kitlesini global pazarda kendilerini en iyi şekilde tanıtma imkanı sunmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bugün hemen her işletmenin hayallerini gerçekleştirmesine katkı sağlamak ve müşterilerine kendileriyle çalışmanın memnuniyetini yansıtmayı gururla sürdürmektedir. Faliyetlerinizin ülke sınırlarını aşması durumunda başvuracağınız en güvenilir şirket olmayı amaç edinen firmamız bünyesinde her dilde ve her terminolojide etik değerlerine bağlı profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Okenaos Uluslararsı Çeviri ve Yeminli Tercüme, bölgedeki bireysel ve kurumsal herbir çözüm ortağının ihtiyaçlarına yanıt vermekte sektör lideri olmaktan vazgeçmeden Şirinevler Yeminli Tercüme şehrin ve iş dünyasının nabzını tutmaktadır. Şirketimizin info@okeanostercume.com.tr  adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı hattından ya da direk olarak çeviri yaptırmak istediğiniz evrakın fotoğrafını göndererek 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattından detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!