Şişli Yeminli Tercüme

Şişli Yeminli Tercüme, Şişli Tercüme, Şişli Çeviri ve Şişli Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, bir tercüme bürosu ndan beklenenden daha fazlasını uygun fiyat, kalite ve hız açısından Şişli tercüme ve Şişli çeviri projelerinde ortaya koymaktadır.

25 mahalleden oluşan ve Beyoğlu, Kağıthane ve Beşiktaş arasında yer alan Şişli çok sayıda tarihi yapı, modern iş merkezleri, kültür ve sanat merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Şişli çok eski bir yerleşim yeri olup sınırları içinde Bulgar Eksarhlığı, Atatürk Müzesi, Saint Esprit Katedrali, Bomonti Bira Fabrikası, Aya Dimitri Rum Klisesi, Muhsin Ertuğrul Tiyatorsu, İstanbul Danimarka Konsolosluğu, İstanbul Radyoevi, Teşvikiye Cami, Habriye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi, Küçük Çiftlik Park, Vali Konağı Caddesi tarihi yerler bulunmaktadır.

Şişli’de bulunan üretim bölgelerinin şehir merkezine uzak yerleşim yerlerine transferinden sonra Şişli daha çok hizmet sektörü, ithalat ihracat firmaları, KOBİ’ler, finans merkezleri gibi işletmeler bulunmaktadır.

Bununla birlikte Şişli Perpa Ticaret Merkezi, dev bir iş sahası kompleksi olup çok sayıda işletmeyi bünyesinde barındırmaktadır. 108.526 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 40.000 metrekare üzerine kurulu 14 kattan oluşan ve toplamda 660.000 metrekare kapalı alandan oluşan Perpa Ticaret Merkezi A ve B olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. Toplamda ortalama 4655 iş yeri ve bu iş yerlerinde yaklaşık 25.000 kişiye istihdam sağlanmaktadır. Gün içerisinde ise ziyaretçileri ile birlikte ortalama 75-80 bin kişiye varan insan trafiği yaşanmaktadır.  İstanbul’un finans ve vergi toplamının büyük çoğunluğuna sahip Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı İl Müdürlüğü, Tarım İl Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri Odası, Ticaret Sicil Memurluğu, Beyoğlu 15. Noterliği, Perpa Ticaret Odası, bankalar, ptt, sağlık ocağı, çok sayıda oda, vakıf, dernek, restoran, cafe, market, kuaförler bulunmaktadır.

Geniş bir kompleks olan ve bu kadar yüksek bir nüfusa sahip olan Perpa Ticaret Merkezi iş dünyasının nabzının tutulduğu ve İTO Perpa ve Perpa Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne şirket kuruluşu, sicil tasdiki gibi çeşitli nedenlerle birçok kişiyi ağırlamaktadır.

Şişli Teknik Tercüme ve Şişli Teknik Çeviri

Perpa Ticaret Merkezi gibi teknik faaliyet gösteren ve global çerçevede iş bağlantıları bulunan kurumların tüm Şişli teknik tercüme ve Şişli teknik çeviri işlemlerinde katalog, kullanım kılavuzu, CE, belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları işlemleri yapılmaktadır.

Şişli Hukuki Tercüme ve Şişli Hukuki Çeviri

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların Şişli hukuki tercüme ve Şişli hukuki çeviri işlemi hukuk fakültesi mezunu ve hukuk alanında deneyimli, terminolojiye hakim tercüman, editör, denetmen kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. Global çerçevede gerçekleştirilen tüm işlemlerin temelinde hukuk bulunmakta ve bu nedenle Şişli hukuki tercüme ve Şişli hukuki çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, uluslararası geçerli olan ve belirli periyotlarla sıkı denetimler sonucu sürekli güncel olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında tüm Şişli tercüme ve Şişli çeviri projelerini merkez ofisi Şişli Perpa Ticaret Merkezi A Blokta hizmet vermektedir.

Perpa Ticaret Merkezi içerisinde Perpa Ticaret Odası kapsamında şirket kuruluşu, Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde sicil tasdiki gibi işlemlerde tercüme ve çeviri işlemleri yürütülmektedir.

Şişli yeminli tercüme ve Şişli yeminli çeviri hizmeti vize, nikah, ortaklık, şirket kuruluşu gibi işlemlerde nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların işlemleri yapılır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi çatısı altına Şişli yeminli tercüme, Şişli yeminli çeviri, Şişli noter onaylı tercümeŞişli noter onaylı çeviri, Şişli tercüman, Şişli yeminli tercüman, şişli tercüme bürosu ve Şişli yeminli tercüme bürosu alanlarında geniş yeminli tercüman kadrosu ile uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!