Şişli Yeminli Tercüme

Şişli Yeminli Tercüme

Şişli İstanbul’un en merkezi ve iş dünyasına dair en hızlı akışa sahip olan ilçesi olmaktadır. Çok geniş bir perspektife sahip olan bölge katma değer açısından İstanbul ili dahilinde büyük paya sahiptir. Ayrıca sadece İstanbul dahilinde değil Türkiye genelinde ciddi anlamda söz sahibi olan ilçe yerleşimi uzun yıllar öncesine dayanmaktadır. Denize kıyısı olmayan ilçe çok sayıda AVM, sanat ve kültür merkezi, çok sayıda tarihi yapıya sahip olmakla birlikte çok farklı sektörlerde ve çok uluslu yapıya sahip geniş iş ağına sahiptir. Şişli Yeminli Tercüme bu denli renkli bir palete sahip ilçede kurulduğu ilk günden itibaren ekonominin öncü kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Şişli, Mecidiyeköy, Esentepe, Levent, Maslak hattında dev finans kuruluşları yerini almaktadır. Özellikle finans alanındaki üstün deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumlara hizmetini geniş kadrosu kapsamında sürdürmekte olan Şişli Yeminli Tercüme ilçe sınırları kapsamında lokal hizmet de sağlamaktadır. Ayrıca Perpa Ticaret Merkezi gibi çok sayıda işletmeyi tek çatı altında toplayan ticaret merkezlerine, sanayi alanında faaliyet gösteren şirketlere ve kamu kurum ve kuruluşlarına yıllardır ilkelerine bağlı kalarak her dilde tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Şişli Yeminli Tercüme yurtdışı firmalar ile yurtdışı Pazar arasında köprü görevi görmekte olup kaliteli ve uygun fiyatlarıyla tercüme sektöründe öncülüğünü Şişli’de de devam ettirmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak tercüme konusunda tüm sorularınıza ve projelerinize dair fiyat çalışmaları hakkında profesyonel kurumsal müşteri temsilcilerimizle birkaç dakika içerisinde infor@okeanostercume.com.tr mail adresi ile ya da 0212 221 45 21 numaralı telefon ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp aracılığıyla dönüş sağlamaktayız.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!