Site Çeviri

Site Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm yönleri ile site çeviri işlemlerinde profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Web siteleri firmaların reklam yüzü olarak de değerlendirilebilir. Teknolojinin hakim olduğu günümüzde birçok ticari faaliyet uluslar arası boyutta fiziksel olarak tarafların birbirini tanımadığı görmediği bir sanal gerçeklikle gerçekleşmektedir. Bu sanal süreç içerisinde tek gerçekliğiniz ya da firmanızı ve faaliyetlerinizi ifade edebilmek karşı tarafa güven, profesyonellik, kurumsallık, uzmanlık gibi değerleri de sadece bu sanal kanal yoluyla sağlanmaktadır. Sanal gerçekliğin bu denli hakim olduğu ticari dünyada web sitenizin önemi büyük ve eğer global platformda ticari faaliyette bulunmak istiyorsanız öncelikle dil birliği sağlamak gerekmektedir. Bu sebeple firmalar site çeviri ihtiyacı duymaktadır. Tek yabancı dil, çoklu dil seçeneği gibi firma talebi doğrultusunda web site çeviri işlemi yapılması hususunda belirli kurallar bulunmaktadır.

Web site çeviri işlemleri standart metin çevirileri gibi yapılmamaktadır. Bu bir firmayı rekabete girmeye çalıştığı yabancı pazarda amatör duruma düşürmektedir. Web site çeviri işlemi yerelleştirme boyutunda diğer yerel rakipler ile arasındaki dil farkını ortadan kaldıracak profesyonellikte yapılmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi web site çevirisi yaparken birçok hususta web sitesini incelemekte, detaylı planlama yapmakta ve müşteri ile iş birliği içerisinde çalışmayı yürütmektedir. Türkçe çeviri ve web site çeviri hizmeti kapsamında EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme web site çeviri işleminde de aynı prosedürü uygulamaktadır. Yerelleştirme hizmeti düzeyinde site çeviri kalitesi sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu anlamda müşteri faaliyet alanı, hedef kitle, hedef ülke, hedef kitle değer yargılar, yaş grubu, kültürü, inanç sistemi, hedef dil, kaynak dil, terminoloji, aynı dile hakim rakipler gibi birçok kriteri değerlendirerek ve inceleyerek çeviri işlemini ele almaktadır.

Site çeviri projelerinde öncelikle site içeriği elde edilir ve sonrasında içeriğe uygun bir ekip belirlenir ve gerekli ön çalışmalar sonrasında tercüme, edit, kontrol işlemleri tamamlanır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi site çeviri işlemini son teknolojiye hakim yazılım ve müşteri paneli kullanarak geçekleştirmektedir.

Site çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!