Sultangazi Yeminli Tercüme

Sultangazi Yeminli Tercüme

16 mahalleden oluşan ilçede Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve az sayıda küçük akarsu bulunmaktadır. Bölgede bulunan Alibey Barajı 1975-1983 yılları arasında içme, kullanım ve sanayi suyunun temini amacıyla kurulmuş olup bugün şehrin büyük kısmının su ihtiyacını karşılamaktadır. Siluetini yenileyen ve bir dönüşüm projesi kapsamında ele alınan ilçede çok sayıda var olan küçük işletmeler bulunmakta olup bölge bugün hala çok sayıda göç almaktadır. Sultangazi Yeminli Tercüme bölge kapsamında tüm tercüme ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Ulaşım, kentsel ve kültürel dönüşümün yoğun şekilde yaşandığı bölgede ticaret hayatı canlılığını da artırma çabası bir o kadar hızla devam etmektedir.

Sultangazi Yeminli Tercüme şirketi her alanda tercüme faaliyetlerine her geçen gün genişleyen deneyimli kadrosu ile müşteri odaklı hizmet sumaktadır. Sahip olduğu En15038 kalite sertifikasına ve Elia belgesine sahip olup çalışma prosedürünü profesyonel ilkelere dayandırmaktadır. En uygun fiyata kaliteli çeviri bakış açısına kurulduğu ilk günden bu yana sahip olan şirket faaliyetlerini bölge bireysel ve kurumsal müşterilerine koruduğu bu ilkeli bakışı verdiği hizmetle yansıtmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ve kaliteli uzman ekibi Sultangazi halkının tercüme hizmeti ihtiyaçlarına online, elden, kargo ya da kurye ile evraklarını eksiksiz ve birebir olarak devam ettirmektedir.

Okeanos Sultangazi Yeminli Tercüme şirketi olarak tüm tercüme projeleriniz için www.okeanostercume.com.tr web sitemizden, info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilir dakikalar içinde profesyonel kurumsal müşterilerimizden fiyat teklifi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!