Taksim Tercüme Büroları

Taksim Tercüme Büroları

Taksim tercüme büroları arasında sektörün öncüleri arasında yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını birlikte sunmaktadır.

İstanbul dünyanın en büyük metropollerinden ve çok uluslu kentlerinden biri. İstanbul’un ise en çok uluslu ilçelerinden biri olan tercüme Beyoğlu ve Taksim tercüme büroları ve İstiklal Caddesi yeminli tercüme aynı gün içerisinde çok sayıda çok farklı kişilerin vatandaşlık, ikamet, vize, seyahat, eğitim, evlilik, iş gibi birçok değişik nedenle başvurularını görebilirsiniz.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme geniş kadrosu ile Taksim tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir. Teknik, tıbbi, hukuki, finansal, ticari, resmi ve daha birçok alanda EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında Taksim tercüme büroları arasında ilk sırada yer almakta ve tüm prosesini bu akışta planlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları tekliften teslimata, tercümeden yerelleştirmeye kadar her aşamada ve her dilde uygulanır ve uygulanmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketini sektörün ve en başta Taksim tercüme büroları arasında ilk sırada yer almasının en büyük nedeni müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı tüm çalışanlarına aktarabilmiştir. Tercüman, editör ve kontrolörlerden oluşan tercüme ekibi, ve yılların deneyimi, bilgi birikim ve kriz çözme konusunda üstün yeteneğe sahip bir koordinasyon ekibi ile birlikte Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yıllardır yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

Taksim tercüme büroları, İstiklal Caddesi yeminli tercüme ve tercüme Beyoğlu olarak yazılı çeviri alanında yeminli tercüme, noter yeminli tercüme, simultane tercüme, ardıl tercüme vb alanlarda bireysel ve kurumsal anlamda Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği için aranılan profesyonel çözümler üretmektedir.

Taksim tercüme büroları arasında ilk sırada yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde tercüme sektörünün en büyük eksiği olan güven ve şeffaflığı sağlayarak sektörde yıllarca var olmuş ve fark yaratmıştır.

Taksim tercüme büroları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!