Tam İngilizce çeviri

Tam İngilizce çeviri

Tam İngilizce çeviri, dünya çapında 100’den fazla ülkede konuşulan İngilizce bugün pek çok kişi tarafından uluslar arası iletişim açısından en çok tercih edilen dillerden birisidir. Bu durum İngilizce çeviri talebine zemin hazırlamaktadır. İngilizcenin bu denli yaygın kullanılması büyük önem teşkil ettiği için müşteriler çevirisini talep ettikleri belgelerinde tam İngilizce çeviri hizmeti beklerler.

İngilizce, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Birleşik devletler olmak üzere birçok ülkenin ana dili ve Hindistan, Singapur ve Filipin de dahil olmak üzere çok dilli ülkelerin ikinci dilidir. Liberya, Nijerya ve Güney Afrika gibi bazı Afrika ülkelerin de resmi dil olarak kabul edilen İngilizce aynı zamanda zorunlu yabancı dil olarak öğretilmektedir. Uluslararası arenada bu denli yaygın ve sık kullanılan İngilizce erek dile aktarılırken bunun bilincinde olunarak tam olarak aktarılmalı, tam İngilizce çeviri hizmeti sağlanmalıdır.

Tam İngilizce çeviri hizmeti sağlanabilmesi adına bazı önemli kriterler bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralanabilir:

  • Dilbilgisi kurallarına uygunluk
  • Yazım ve imla kurallarına dikkat edilmesi
  • Eksiksiz ve doğru çeviri işleminin sağlanması
  • Terminolojiye hakim olunması
  • Verilmek istenen mesajın net olması

Yukarı da sözü edilen ölçütler sağlandığı takdirde tam İngilizce çeviri hizmeti sağlanmış olmaktadır. Ancak tüm bu ölçütlerin sağlanması adına tam İngilizce çeviri sağlayacak bir tercüme bürosuna başvurmanız gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tam İngilizce çeviri hizmetinin sağlanabilmesi adına EN15038 kalite sertifikası çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli tercüme hizmeti sağlayabilmek adına büyük gayret gösteren firmamız, her gün kendini bu yönde geliştirmekte ve yenilemektedir.

Tıbbi, hukuki, akademik, teknik vb. alanlarda sağladığı çeviri hizmetleriyle talep ve beklentilerinizi karşılamakta, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla memnuniyetiniz açısından fayda sağlamaktadır.

Deneyim sahibi tercüman kadromuzla tercüme işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte, çalışma şeklimizle fark yaratmaktayız. Zamanınızın değerli olduğunun bilinci içinde uygun fiyat zamanında teslimat ilkesi çerçevesinde hareket etmekteyiz.

Tam İngilizce çeviri hizmetimiz ile ilgili olarak bilgi ve çevirisini talep ettiğiniz belgelerle ilgili olarak fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresine maillerinizi gönderebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı hattımızdan veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilir, kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!