Tercüme Bürosu Gayrettepe

Tercüme Bürosu Gayrettepe

Tercüme Bürosu Gayrettepe, resmi kurumlarda noter onaylı tercümesi talep edilen belgeleriniz ve ihtiyaç duyduğunuz sözlü tercüme işlemleriniz için yeminli tercüme bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Beşiktaş’ın en önemli semtlerinden birisi olan Gayrettepe’de pek çok kişi doğum belgesi, apostil, pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, diploma, transkript, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, vekaletname, muvafakatname, imza sirküleri gibi belgelerin noter onaylı tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Tercüme Bürosu Gayrettepe, ticaret hacminin geniş, şirketler arası ilişkilerin yoğun olduğu İstanbul’da noter onaylı tercümesi talep edilen söz konusu belgeler için dil skalasını geniş tutarak İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, Farsça, Çince başta olmak üzere pek çok dilde noter onaylı tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Aynı zamanda şirket kuruluş işlemleri esnasında ticaret odasında, noterlik işlemleri sırasında noterliklerde, evlilik işlemleri için nikah dairesinde ilgili dillerde sözlü tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Pek çok sektörde ihtiyaç duyulan noter onaylı tercüme hizmetini akademik, edebi, finansal, hukuki, teknik, tıbbi, ticari vb. terminolojilerde sağlayan tercüme bürosu Gayrettepe, bu alana yönelik çalışmalarını her geçen gün yenilemekte ve geliştirmektedir.

Noter onaylı tercüme ve sözlü tercüme hizmetlerini EN15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde sağlayan tercüme bürosu Gayrettepe, müşteri memnuniyet seviyesini her zaman en üst noktalarda tutmayı hedeflemektedir.

İstanbul’un merkezinde, iş akışının yoğun yaşandığı yerlerden olan Perpa Ticaret Merkezinde yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bünyesinde faaliyet gösteren bir yeminli tercüme bürosu olarak müşterileri için ulaşılabilir bir konumda yer almaktadır.

Tercüme bürosu Gayrettepe olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin noter onaylı tercüme, sözlü tercüme ve diğer çeviri hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir, 0553 910 31 32 whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim sağlayabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!