Tercüme Fiyatları ve Çeviri Fiyatları

Tercüme Fiyatları ve Çeviri Fiyatları

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde tercüme fiyatları ve çeviri fiyatları kaliteden ödün vermeden belirlenmektedir.

Tercüme ve çeviri projelerinde sadece firmaların değil tercüme müşterilerinin bilmek istediği ve merak ettiği konulardan biri de çeviri fiyatları nasıl hesaplanır, noter onaylı tercüme fiyatları, adliyede tercümanlık ücretleridir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu konuda şeffaflıkla yaklaşarak sözlü tercüme fiyatları nasıl hesaplanır sorusunun cevabını belirtmektedir. Sözlü tercüme fiyatları programın kaç gün ya da kaç saat olduğu, hangi dillerde olduğu, ekipman kullanımı, lokasyon, tarih ve tercüman sayısı gibi detaylar belirlemektedir. Sözlü tercüme organizasyonu ile ilgili bu bilgiler firmadan talep edilir ve bu doğrultuda tercüme fiyatları ve çeviri fiyatları müşteriye sunulur.

Yazılı tercüme fiyatları nasıl hesaplanır sorusunun cevabı ise birkaç farklı şekilde cevaplanmaktadır. Yurt dışında genellikle tercüme fiyatları ve çeviri fiyatları kelime sayısı üzerinden hesaplanırken Türkiye’de genellikle çeviri ücretleri 1000 karakter üzerinden hesaplanır.  Dosyanın hedef ve kaynak diline, terminolojisine, karakter sayısına bağlı olarak belirlenir.

Ayrıca noter onaylı tercüme fiyatları genellikle sayfa sayısı üzerinden hesaplanır ve noter tasdik ücreti ayrıca notere ödenmektedir.

Adliyede tercümanlık ücretleri ise daha çok sözlü tercüme fiyatlandırmasına benzer bir şekilde hesaplanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüme fiyatları ve çeviri fiyatları belirlerken kaliteden ödün vermez. Uygun fiyat, hız ve kaliteli tercüme Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin önceliği olup bir arada sunmayı amaçlamaktadır.

Sahip olduğu EN 15038 Kalite Standardı sayesinde kaliteyi standardize edebilmiş ve son teknoloji müşteri paneli sayesinde güven ve şeffaflığı sağlamıştır.

Tercüme fiyatları ve çeviri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!