Tercüme Türkçe İngilizce

Tercüme Türkçe İngilizce

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tercüme Türkçe İngilizce projelerinde uygun fiyat, kalite ve hız kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Tercüme sektörünün en çok talep edilen dil çifti tercüme Türkçe İngilizce projeleri olup her alanda her terminolojide ve dünyanın dört bir yanından talep edilmektedir.

Tercüme Türkçe İngilizce projeleri işleme alınırken tıbbi, teknik, hukuki, finansal, akademik gibi terminolojilerine göre sınıflandırılır. Sonrasında terminolojik alanda uzman tercümana yönlendirilir. İngilizce tercüman tercüme Türkçe İngilizce projesini tamamladıktan sonra rapor ve notuyla editöre yönlendirir. Editör Türkçe çeviri ve çeviri İngilizce dosyasını karşılaştırmalı olarak kontrol eder. Gerekli düzenlemelerini terim, dil bilgisi, yazım noktala gibi hususlarda yapar ve raporu ve notları eşliğinde denetmene iletir.

Denetmen raporu, kaynak metni ve hedef metni karşılaştırmalı olarak dil, terim, dil bilgisi, format, mizanpaj, yazım ve noktalama gibi kriterlere bağlı olarak inceler ve düzeltmelerini yapar. Denetmen hazırladığı rapor, kaynak metin ve tercüme Türkçe İngilizce projesini proje sorumlusuna iletir.

Her anlamda işlemleri ve kontrolleri sağlanan tercüme Türkçe İngilizce projesi teslim tarihinde proje sorumlusunun kontrolleri sonrasında müşteriye iletilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm projelerde olduğu gibi tercüme Türkçe İngilizce projelerinde de müşterilerine özel son teknolojiye sahip panel üzerinden tercüme prosesini şeffaflıkla ortaya koymaktadır.

Tercüme İngilizce Türkçe prosesi planlaması Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi proje sorumluları tarafından tercüme sektörüne özel düzenlenmiş olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları proje yönetim kriterlerine göre gerçekleştirilmektedir.

Bu sayede Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, uluslararası düzeyde tercüme İngilizce Türkçe projelerinde başarı ve istikrar elde etmiştir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımlarını sürdürmekte ve bu sayede sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Yazılı ya da sözlü tüm tercüme İngilizce Türkçe projelerinde müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlama ve çalışmalarını gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu anlamda yeminli tercüme İngilizce Türkçe ya da noter yeminli tercüme İngilizce Türkçe hizmeti sağlamaktadır.

Tercüme İngilizce Türkçe projeleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!