Tercüme Ücretleri ve Çeviri Ücretleri

Tercüme Ücretleri ve Çeviri Ücretleri

Tercüme ücretleri ve çeviri ücretleri belirlenirken kaliteden ödün vermeyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektör lideri olarak yoluna devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine öncelikli olarak şeffaflık ve güven vermeye çalışan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin önceliği uygun fiyat, hız ve kaliteyi bir arada sunmaktır.

Tercüme ücretleri ve çeviri ücretleri nasıl hesaplanır sorusu herkesin fiyat teklifi alırken aklına gelen ilk sorudur. Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi proje teklif dosyasında açık ve net fiyatlandırma sunmaktadır.

Yazılı tercüme ücretleri ve yazılı çeviri ücretleri hesaplanırken projenin hedef ve kaynak dili, karakter sayısı, terminolojisi temel belirleyici unsurlardır. 1000 karakter çeviri ücreti yazılı tercümede birim fiyatı belirler. Bunun dışında müşteri tarafından tasdik talebi olması durumunda noter onaylı tercüme ücretleri sayfa sayısı üzerinden belirlenir ve tercüme fiyatları belirlenirken noter tasdik ücreti dahil edilmez. Noter onay bedeli notere ödenmektedir.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemlerinde herhangi bir tasdik ücreti talep edilmez. Adliyede tercümanlık ücretleri de dahil sözlü tercüme fiyatları programın kaç gün ya da kaç saat olacağı, hedef ve kaynak dili, tercüman sayısı, ekipman kullanılması, organizasyonun yeri, tercüman sayısı gibi faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Sözlü tercüme fiyatları yapısı nedeniyle yazılı tercüme fiyatlarından tamamıyla farklı olarak hesaplanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana İstanbul’un merkezi Perpa Ticaret Merkezi’nde iş dünyasının nabzını tutarak müşteri ihtiyaç ve taleplerini belirler ve bu anlamda son teknoloji ile hizmet sunmaktadır.

Geniş yazılı ve sözlü tercüman kadrosu ile projeleri terminolojilerine göre kategorize etmekte ve uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Kalite Standartları kapsamında işleyişini düzenlemektedir.

Tercüme ücretleri ve çeviri ücretleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için wwwokeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 021 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!