Tıbbi Belgelerin Tercümesi

Tıbbi Belgelerin Tercümesi

Türkiye’de artan tıbbi belgelerin tercümesi, tıbbi çeviri, tıbbı rapor çevirisi ve tıbbi makale çevirisi taleplerinin altında Türkiye’nin tıbbi olarak son zamanlardaki gelişimi ve ilerlemesi yatmaktadır.

Şehirlerde pek çok yeni hastane açılmakta buna bağlı olarak tıp fakültesi sayısı artmaktadır. Dolayısıyla tıbbi iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere ihtiyaç duyulan tıbbi çeviri, tıbbi rapor çevirisi, tıbbi makale çevirisi, tıbbi belgelerin tercümesine olan talep artmıştır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi pek çok hastaneye yakın olan lokasyonu ve profesyonel tıbbi tercüman kadrosuyla tıbbi çeviri kapsamında tıbbi belgelerin tercümesini, tıbbi rapor çevirisini ve tıbbi makale çevirisini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tıbbi çeviri kapsamında ele alınan tıbbi belgelerin tercümesi, tıbbi rapor çevirisi, tıbbi makale çevirisi esnasında bir takım ölçütlerin gözetilmesi gerekmektedir.

Öncelikle söz konusu belgelerin tıbbi çevirisini gerçekleştiren tercüman alanında yetkin ve ilgili alanın terminolojisine hakim kişilerden seçilmelidir. Bunun yanı sıra uzman olduğu her iki dil yönünde de yeterli çeviri yapabilmesi, eksik ve yanlış bilgi vermemesi, dilbilgisi, yazım ve imla kurallarını gözetmesi gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tıbbi çeviri kapsamında tıbbi rapor çevirisi, tıbbi makale çevirisi, ilaç prospektüsü, tıbbi cihaz kullanım kitapçığı, sağlık raporu, ameliyat raporu, epikriz raporu gibi tıbbi belgelerin tercümesini profesyonel tıbbi tercüman kadrosu eşliğinde gerçekleştirmektedir.

Müşterilerinin taleplerini, beklentilerini karşılayacak kalitede tıbbi çeviri hizmeti sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tıbbi terminolojinin gerektirdiği bilim dilini göz önünde bulundurarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketin tıbbi çeviri, tıbbi rapor çevirisi, tıbbi makale çevirisi ve tıbbi belgelerin tercümesi hizmetleriyle ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımız veya 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!