Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi ve Ticaret Sicil Çevirisi

Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi ve Ticaret Sicil Çevirisi Hizmeti

Sicil gazetesi tercüme ve çeviri hizmeti Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bünyesinde Perpa Ticaret Merkezi içinde yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme olarak gerçekleştirilmektedir.

Sicil gazetesi; şirketlerin kuruluş ya da şirketlerin statü değişikliğini, unvanının belirtildiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen ve basılı olarak ya da dijital ortamda ulaşılabilen gazetedir.

Ticaret Sicil Gazetesi abonelik yaptırılarak da edinilebilir. Ticaret Sicil Gazetesi’nde kanun, tüzük ve yönetmeliklerin ticaret siciline tescili zorunlu kıldığı hususlara bağlı olarak emrettiği ilanlar, mahkemeler, resmi daireler, kamu tüzel kişileri tarafından ticaret işleriyle alakalı olarak düzenlenen ilanlar ile birlikte özel duyuru niteliği taşıyan bilanço, genel kurula çağrı, rüçhan hakları vb ilanlar yayınlanmaktadır.

Ticaret Sicil Gazetelerinin vize işlemleri, yurt dışı ortaklıklar, uluslararası ihaleler, uluslararası ticaret ve bankacılık işlemleri, yurt dışı şube açılımı ve daha birçok nedene bağlı olarak yeminli ticaret sicil gazetesi ya da noter yeminli ticaret sicil gazetesi işlemi talep edilmektedir.

Ticaret Sicil Gazeteleri içerik olarak yoğun hukuki terminolojiye sahip olduklarından anadil düzeyinde dil bilgisi olan, hukuk alanında deneyimli, yeminli hukuki tercümanlar tarafından çevrilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm şirket evrakları tercümesi işlemindeki başarısını yeminli ticaret sicil gazetesi tercüme ve çeviri işlemlerinde de ortaya koymakta ve bu alanda yıllardır profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme konusunda da uluslararası standartlarda hizmet sağlayarak başarısını ortaya koymaktadır.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde tekliften teslimata her aşamasında kalite standardı prosedürüne bağlı kalarak hizmet vermekte ve Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün müşteri memnuniyeti en yüksek firmaları arasında yer almaktadır.

Ticaret Sicil Gazetesi tercümesi ve Ticaret Sicil Gazetesi çevirisi hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!