Ticari Tercüme ve Ticari Çeviri Hizmeti

Ticari Tercüme ve Ticari Çeviri Hizmeti

Perpa yeminli tercüme olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi içerisinde ticaret hayatının akışını ve ithalat ihracat dinamiklerini yakından takip etmekte ve ticari tercüme ve ticari çeviri alanında kaliteli hizmet anlayışını yerine getirmektedir.

Ülkemizin her geçen gün artış gösteren ihracat oranına bağlı olarak ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir ticari tercüme ve ticari çeviri hizmeti. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana da uluslararası faaliyet gösteren ve hizmet standartlarını bu düzeyde tutan bir tercüme şirketidir. 
Uluslararası pazarda faaliyet göstermenin ilk aşaması ortak dil oluşturmak ya da dil sorununu ortadan kaldırmaktır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin amacı işletmelerin uluslararası faaliyetlerinin her aşamasında sağlıklı iletişimi sağlamalarına yardımcı olmaktır. Bu nedenle uluslararası kalite düzeyi yüksek ve standartlara bağlı tekliften teslimata tüm ticari tercüme ve ticari çeviri alanında hizmet vermektedir. 
Ticari Tercüme ve Ticari Çeviri Özellikleri 
Ticari tercüme ve ticari çeviri işlemlerinde en önemli unsur zamanlamadır. Uluslararası faaliyet gösteren şirketler dünyanın değişik ülkeleri ile faaliyet gösterirken saat farkı ve zamanlama konusunda dikkatli çalışmalar yapılmaktadır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi zamanlamanın hassasiyetinin farkında olması sebebiyle son teknolojiye sahip proje takip sistemi sayesinde ticari tercüme ve ticari çeviri projelerinde de şeffaflık sağlayarak müşterilerine tüm aşamalarını takip etme fırsatı sunmaktadır. 

Ticari belgeler
Ticari yazışmalar
Ticari faturalar
Sözleşmeler
İhale evrakları
Ticari teklifler
Raporlar
Bankacılık evrakları
Finansal belgeler
Toplantı dokümanları
Vekaletname
Nevi Değişikliği
Kapanış Belgesi
Dolaşım Sertifikası Tercümesi
ATA Karnesi Tercümesi
A.TR Dolaşım Belgesi Tercümesi
EUR 1 Dolaşım Belge Tercümesi

Dilekçe Tercümesi
Sicil Tasdiknamesi Tercümesi
Mümessillik Belgesi Tercümesi
Toplantı Notları Tercümesi
Yönetim Kurulu Kararı Tercümesi
Vergi Levhası Tercümesi
Faaliyet Belgesi Tercümesi
Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi
Kuruluş Mukavelesi Tercümesi
Şirket Ana Sözleşme Tercümesi
İK Raporu Tercümesi
Genel Kurul Kararı Tercümesi
İş Yazışmaları Tercümesi
Gümrük Beyannamesi Tercümesi
Menşei Şahadetnamesi Tercümesi
Teminat Mektubu Tercümesi
Şirket Sunum Tercümesi
Basın İlanı Tercümesi
Şirket Bülteni Tercümesi
Yetki Belgesi Tercümesi
Tadil Tasarısı Tercümesi
Fiyat İndeksi Tercümesi
Geçici Kabul Tutanağı Tercümesi
Kesin Kabul Tutanak Tercümesi
İşletme Belgesi Tercümesi
Etik Kurallar Tercümesi
Çalışma Esasları Tercümesi
İş Sözleşmesi Tercümesi
Özel Durum Açıklamaları Tercümesi
Şube Açma Belgesi Tercümesi
Taşınma Belgesi Tercümesi
Taahhütname ve Ortaklık anlaşmaları
Ticari tercüme ve ticari çeviri sadece evrak çevirisi ile sınırlı kalmayıp firmaların web site tercümesi, katalog, broşür gibi evrakların tercüme ve çeviri işlemleri de ticaret hayatının en kritik unsurları arasındadır. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa çatısı altında Perpa yeminli tercüme şirketi olarak profesyonel kadro ile hız, kalite ve uygun fiyatlı tercüme hizmeti sağlamaktadır. 
Perpa Ticaret Odası kapsamında şirket kuruluş tercümesi aşamasından firmaların ithalat ve ihracat tercümesi işlemleri, ortaklık, sözleşme ya da ihale tercüme işlemleri dahil tüm aşamalarında alanında uzman ekiple destek vermektedir. 
Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün öncü firmaları arasında yer alan ve sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet sağlamakta ve başarısını yıllardır sürdürmektedir.
İthalat ve ihracat konusunda tüm yönetmelik ve prosedür bilgisine sahip olan ekibi sayesinde ticari tercüme ve ticari çeviri konusunda aranılan hizmeti sağlamaktadır.

Ticari tercüme, ticari çeviri ve yeminli tercüme konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!