Tıp Çevirisi

Tıp Çevirisi

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tıp çevirisi alanında Türkiye’nin lider markaları arasında yer almakta ve uygun fiyat, hız ve kaliteli tercüme hizmeti kriterlerini birlikte sunmaktadır.

Tıp çevirisi tercüme sektörüne dair en zorlu alanların başında gelir. Tıbbi rapor çevirisi, laboratuar sonuçları, MR ve tomografi sonuçları, tıbbi makaleler ve daha fazlası bireysel ya da kurumsal müşteri talebi ile ortaya çıkmaktadır.

 Tıp tercümanlığı yapan kişilerin kendilerini geliştirmesi, bilgilerin güncellemesi gerekir. Çevri yapmak istiyorum diyebilmek için tıp eğitimi ya da sağlık alanında eğitim almış tercümanlar ya da tıp çevirisi alanında uzun yıllar kendini geliştirmek gerekir.

Tıp çevirisi ilk etapta kişilerin hayatlarına doğrudan dokunan çeviri alanıdır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tıp çevirisi alanında tıp eğitimi almış ve saha deneyimi olan geniş bir ekip ile hizmet sağlamaktadır

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı kalan Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tıp çevirisi projelerinin öneminin bilincinde bir ekiple hizmet sağlamakta ve bu anlamda sektörün başarılı markaları arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm tıp çevirisi işlemlerini uluslar arası geçerliliği bulunan ve tercüme sektörüne istinaden düzenlenmiş olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında gerçekleştirmektedir. Tıp çevirisi işlemlerinin tercüme, edit, kontrol ve diğer tüm aşamalarında bu kalite standartlarına bağlı ilerleyen ve büyük bir titizlilikle çalışmalarını yürüten Okeanos bu sayede tercüme kalitesini standardize edebilmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini öngörmeyi hedefleyen ve bu anlamda sektörel değişim ve gelişmeleri yakından takip eden bir ekip ile başarı basamaklarını uzun yıllardır tırmanmaktadır. Bu amaçla geliştirilen müşteri paneli sayesinde müşterilerine güven ve şeffaflık sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tıp çevirisi projelerinde de bu teknolojiden faydalanmaktadır.

Tıp çevirisi hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz İle iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!